Facebook Google+ Twitter

Stefan Niesiołowski ze znaczkiem Samoobrony?

W swoim internetowym pamiętniku eurodeputowany Samoobrony Ryszard Czarnecki opisał wizytę senatora Platformy Obywatelskiej na urodzinach Andrzeja Leppera

13 czerwca obchodzono uroczyście 52. urodziny wicepremiera i ministra rolnictwa Andrzeja Leppera. Wśród gości restauracji hotelu poselskiego miał się pojawić się m.in. polityk Platformy Obywatelskiej, Stefan Niesiołowski. Ryszard Czarnecki, eurodeputowany Samoobrony na swojej stronie internetowej napisał, że senator „(...) wzbudził sensację, zwłaszcza gdy przypięto mu znaczek „Samoobrony” i zaczęto robić „rodzinne” zdjęcia z Andrzejem Lepperem i tłumkiem młodych działaczek i współpracowniczek partii (...).

Zmienić kolegów?

Poprosiliśmy obu parlamentarzystów o komentarz. Od Stefana Niesiołowskiego nie otrzymaliśmy do tej pory odpowiedzi. Bardziej rozmowny był sam autor newsa Ryszard Czarnecki.

Arkadiusz Panasiuk: - W swoim pamiętniku pisze pan o obecności senatora Stefana Niesiołowskiego na urodzinach wicepremiera Leppera. Koledzy dziennikarze twierdzą, że może pan konfabulować, ja twierdzę, że niekoniecznie, aczkolwiek w przypięcie znaczka Samoobrony w klapę jakoś trudno uwierzyć... Czy może pan to skomentować?

Ryszard Czarnecki: - Radzę zmienić kolegów - są kiepskimi źródłami informacji. Wszystko, co opisałem i opisuję jest prawdą. O wielu rzeczach natomiast nie piszę i pisać nie zamierzam - bo jednak czasem polityka lubi ciszę.

* Stefan Niesiołowski słynie z niekonwencjonalnych zachowań. Jednego dnia potrafił z mównicy sejmowej pokrzyczeć na postkomunistów, aby potem w kuluarach być z nimi jak brat łata. Wielu ma mu to za złe. Wielu ta ekwilibrystyka się nie podoba. Casus z tortem urodzinowym w tle, jeśli prawdziwy, mówi wiele o polityku tej miary i o takim życiorysie. Na przykład, że jest niezależny i lubi chodzić własnymi, niekoniecznie partyjnymi ścieżkami. To że takie historie jakoś tam psują notowania sondażowe to już zupełnie inna para kaloszy i zmartwienie Donalda Tuska.

Arkadiusz Panasiuk

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Awantura by była

Komentarz został ukrytyrozwiń
Pimpong
  • Pimpong
  • 21.06.2006 12:48

Może lepiej wypalać znamiona, takie jak zwierzętom w wielkich stadach. Tu stado mniejsze a i powierzchnia skóry w niektórych przypadkach byłaby za mała:)
Szkoda słów - z a w ó d polityk:( nie róna się politytk zwodowy tylko polityk zawodzi

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.