Facebook Google+ Twitter

Stella Maris przed obliczem Temidy

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-07-16 13:06

Zamieszanie wokół zwrotu 14 mln podatków dla gdańskiej kurii. Ruszający proces w sprawie afery dotyczącej "Stella Maris", może w całej swej złożoności doprowadzić do tego, że odwlecze się w czasie.

Sprawa całej afery związanej z działalnością gospodarczą Wydawnictwa Archidiecezji Gdańskiej "Stella Maris" Sp. z o.o ciągnie się od 2002 r. Powstałe zamieszanie wokół zwrotu 14 mln podatku dla gdańskiej kurii, może nadać nowe wątki całej sprawie. Ruszający proces przeciwko "Stella Maris" prawdopodobnie, ze względu na złożoność, może odwlec się w czasie. Przed sądem stoi nie lada wyzwanie, gdyż oskarżenie obejmuje 400 tomów akt, oraz trzeba przesłuchać około 500 świadków. Prawnicy kościoła mogą okazać się prawdziwymi wirtuozami i skorzystają z opcji przedawnienia niektórych wątków mających ważny wpływ na finał sprawy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ach, ja tak bardzo widziałabym cały kler w habitach, sandałach wśród ubogich i głodnych. Dałby dobry Bóg, żeby ich wszystkich puścić w skarpetkach, A podatek dać na badania " in vitro" i zasiłki dla rodzin wielodzietnych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.