Facebook Google+ Twitter

Ster na Bydgoszcz!

Już po raz trzeci, w ramach Bydgoskiego Festiwalu Wodnego, odbędą się koncerty pod hasłem "Szanty nad Brdą".

Logo Bydgoskiego Festiwalu Wodnego / Fot. Organizatorzy FestiwaluJuż za tydzień, od 30 maja do 1 czerwca, Bydgoszcz otworzy swe podwoje dla wszystkich tych, którzy w sercu mają... wodę. W zamierzeniu organizatorów, Festiwal ma zwrócić uwagę na piękno Bydgoszczy i kanału Brdy, promować aktywną turystykę wodną i ochronę polskich dróg wodnych. Poprzednie edycje cieszyły się znacznym uznaniem, zarówno mieszkańców miasta, jak i przyjezdnych, niezależnie od wieku.

W tym roku, w ciągu zaledwie trzech dni, odbędzie się m.in. parada jachtów, projekcja kultowego filmu "Rejs", spotkanie z "kapitanem" Stanisławem Tymem i koncert zespołu De Mono. Przewidziano liczne atrakcje dla dzieci, takie jak "Wioska Piracka", czy warsztaty żeglarskie. Największą jednak atrakcją będzie festiwal "Szanty nad Brdą", podczas którego wystąpią gwiazdy polskiej piosenki żeglarskiej.

Program Bydgoskiego Festiwalu Wodnego
Program koncertów szantowych "Szanty nad Brdą"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

(+) a jeśli już ktoś ten ster na Bydgoszcz ustawi, to proszę się ze mną kontaktować - pomogę w znalezieniu noclegu, lub czegokolwiek innego ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.