Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21204 miejsce

Sternik Szczecin nowym Mistrzem Polski!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-04-27 16:26

Zwycięzcą VI Mistrzostw Polski w Piłce Nożnej dla Dzieci z Domów Dziecka, które odbyły się w zeszłą sobotę na warszawskim Bemowie została drużyna Sternik Szczecin. Zespół pokonał w finale Wioskę Dziecięcą Rajsko Oświęcim 2:0.

W Mistrzostwach Polski udział wzięło blisko 400 dzieci z domów dziecka. Świetna pogoda sprzyjała sportowej rywalizacji, a wyrównana walka trwała do ostatniego meczu. Kibice na długo zapamiętają wspaniałą atmosferę i emocje towarzyszące rozgrywkom! Sponsorem głównym rozgrywek od 2011 roku jest Continental Opony Polska.

40 drużyn biorących udział w rozgrywkach zostało podzielonych na osiem grup. Mecz gonił mecz, a bramka – bramkę. Oprócz wyrównanych spotkań na boisku, na zawodników czekało wiele atrakcji. Jedną z nich był w indywidualny konkurs ContiTest dla strzelców i bramkarzy, w którym należało oddać celne strzały do opon Continental zawieszonych w świetle bramki na różnej wysokości. Najlepszym strzelcem konkurencji został Patryk Piwowarski z FC Orzesze, a najlepszym bramkarzem Gracjan Wasielewski z Tęczy Kutno.

Zwycięska drużyna zawalczy o tytuł Mistrza Świata podczas III Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej dla Dzieci z Domów Dziecka, które odbędą się 13 i 14 czerwca na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
w Warszawie. Zawodnicy Sternik Szczecin otrzymają dodatkową nagrodę od Continental. W ramach akcji „Wyjechani na weekend", każdy pokonany kilometr zostanie pomnożony razy dwa i zamieniony na złotówki. Nagroda zostanie wręczona 14 czerwca 2015 roku w Warszawie podczas finału III Mistrzostw Świata. Kilometry są zbierane aż do 7 czerwca 2015.

* * *
Continental AG
Z osiągniętymi w 2014 roku obrotami w wysokości 34,5 miliarda euro (według wstępnych wyników finansowych), Continental jest jednym z wiodących dostawców motoryzacyjnych na świecie, rozwijając inteligentne technologie dla transportu osób i ich dóbr. Jako wiarygodny partner i międzynarodowy producent opon, oferuje trwałe, bezpieczne i komfortowe rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Koncern działa w ramach pięciu działów: Podwozi i Bezpieczeństwa, Układów Napędowych, Wnętrz Pojazdów, Opon oraz ContiTech. Continental zatrudnia obecnie ponad 200 000 pracowników w 53 krajach.
www.continental-corporation.com

Dział Opon
Jako jeden z wiodących producentów opon na świecie, zatrudniający ponad 42 000 pracowników. Obecnie Dział Opon posiada na całym świecie 22 zakłady zajmujące się produkcją i rozwojem. Szeroka oferta produktów Działu oraz stałe inwestycje w badania i rozwój w znaczący sposób przyczyniają się do osiągnięcia efektywnej pod względem kosztowym i wydajnej ekologicznie mobilności.
www.continental.pl

Opony do pojazdów ciężarowych
Dział Opony do Pojazdów Ciężarowych jest jednym z największych producentów opon do samochodów ciężarowych, autobusów i pojazdów przemysłowych na świecie.
www.continental-truck-tires.pl

Sponsoring
Dział Opon jest oficjalnym sponsorem Pucharu Niemiec w Piłce Nożnej, Major League Soccer w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, Pucharu Azji w Piłce Nożnej 2015 w Australii oraz Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2016TM we Francji.
www.ContiSoccerWorld.com
(Monika Bladowska)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.