Facebook Google+ Twitter

Steve Kindler i Józef Skrzek razem na scenie w Walentynki

Toruńska fundacja Boryna zaprasza mieszkańców Torunia na wyjątkowy wieczór Walentynkowy. To właśnie w święto zakochanych w hotelu "Bulwar'' zagrają dwaj wybitni artyści - Józef Skrzek oraz Steve Kindler.

Fundacja Boryna Centrum Terapii Dźwiękiem i Muzyką to organizacja zajmująca się zwalczaniem przemocy poprzez pozytywne działanie muzyki. Program My Music for Peace łączy obywateli różnych krajów dzięki muzyce, która służy urzeczywistnianiu wizji pokoju na świecie i położenia kresu wszelkiej przemocy.

Zbliżający się koncert nie przez przypadek odbędzie się właśnie w dniu św. Walentego. Jego przesłaniem jest nie tylko spotkanie się na scenie dwóch wybitnych artystów z innych krajów, którzy za pomocą muzyki a nie słów, porwą ludzkie serca. Najistotniejszym założeniem wydarzenia jest przede wszystkim niesienie miłości i tolerancji, która ma przeciwstawiać się przemocy jaka panuje na świecie. Muzycy, którzy pojawią się tego wieczoru na scenie mają także swój udział w propagowaniu podobnych idei.

Steve Kindler to amerykański skrzypek oraz kompozytor, szczególnie zasłużony w rozwoju muzyki fusion czy ambient. Współpracował z takimi artystami i formacjami jak Mahavishnu Orchestra, Narada Michael Waldon czy Jef Beck. Obecnie jest członkiem grupy muzycznej towarzyszącej japońskiemu muzykowi Kitaro.

Polski artysta, który wystąpi na scenie obok Kindlera to lider i założyciel legendarnej polskiej grupy rockowej SBB - Józef Skrzek. Ten działający od ponad 45 lat na polskiej scenie muzycznej kompozytor, ma na swoim koncie kilkadziesiąt albumów solowych oraz wiele projektów powziętych wraz z innymi artystami.

Już 14 lutego w hotelu ''Bulwar'' oboje połączą swoje talenty i style muzyczne umilając mieszkańcom Torunia wieczór Walentynkowy. Bilety w cenie 50zł i 35zł (dla uczniów i studentów) można zamawiać pod tym adresem: anandamus@to.home.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.