Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

30264 miejsce

Steve Perry - "Człowiek, który nigdy nie chybiał"

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-12-28 09:22

"Żołnierz, zdrajca, terrorysta - oto jak zaczyna się legenda". Nakładem wydawnictwa Fabryka Słów już 22 stycznia ukaże się nowa książka autora powieści ze świata Gwiezdnych Wojen, Obcego i Conana.

 / Fot. PromoZapach prochu i rozgrzanej do czerwoności stali, krew, lament rannych, agonia…
Tysiące niewinnych maszeruje wprost na działa, które nie stygną nawet na chwilę. Emile Khadaji pamięta. Wolałby zapomnieć, ale obrazy rzezi, podczas której stał po niewłaściwej stronie barykady, nawiedzają go w koszmarach. Na szczęście ludzie się zmieniają. Czasami w najmniej spodziewanej chwili. Teraz Konfed zapłaci. Musi zapłacić, bo Khadaji poświęcił zemście życie. To wciąż zbyt mało, ale przynajmniej tyle może zrobić. I nie ugnie się przed nikim.

O autorze:

Steve Perry to autor powieści ze świata Gwiezdnych Wojen, Obcego i Conana. Książką "Star Wars: Shadows of the Empire" przez 10 tygodni okupował Listę Bestsellerów The New York Times'a. Zanim został pełnoetatowym pisarzem, był m.in. instruktorem pływania, ratownikiem, monterem zabawek, sprzedawcą pamiątek i aluminium, agentem wypożyczającym samochody, instruktorem sztuk walki, prywatnym detektywem, pielęgniarzem i asystentem lekarza. Rocznik 1947. Autor opowiadań, scenariuszy do programów animowanych, niebeletrystycznych artykułów, recenzji, esejów. Pisywał dla "Batman: The Animated Series" obsypanego nagrodami Emmy. Wśród bestsellerów The New York Times'a umieścił także 7 powieści z serii Net Force Tom'a Clancy'ego, których był współautorem. Najlepiej przeniósł na papier Men in Black. Obecnie pracuje nad 54 powieścią. Adept indonezyjskiej sztuki walki Penjak Silat Sera. Zagrał w największym, kiedykolwiek utworzonym, zespole gitarowym (Księga Guiness'a).

tytuł: Człowiek, który nigdy nie chybiał
autor: Steve Perry
22 stycznia 2010
tytuł oryginału: The Man Who Never Missed
tłumaczenie: Marcin Mortka
ISBN-13: 978-83-7574-106-3
wymiary: 125 x 205
oprawa: miękka
seria: Obca Krew

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.