Facebook Google+ Twitter

Steve Wozniak o produktach Microsoftu: Mają wygląd, którego szukał Jobs

Dość kontrowersyjna postać, jaką jest współzałożyciel Apple, Steve Wozniak, mówi o bardzo pozytywnych zmianach i nowym kierunku, w którym zmierza Microsoft.

Steve Wozniak / Fot. Al LuckowNa konferencji prasowej, która odbyła się po spotkaniu firmy Entel, największego operatora telekomunikacyjnego w Chile, Steve Wozniak mówił o pozytywnych - jego zdaniem - zmianach jakie przechodzi Microsoft, a także o nowym tablecie Surface oraz o interfejsie użytkownika w telefonach z Windows Phone.

"(...) uderzająco dobry wygląd, który jest taki, jakiego Steve Jobs zawsze szukał, sztuka i technika, połączeniem sztuki i technologii..." - stwierdził Wozniak

O nowym tablecie Microsoftu powiedział, że chciałby go mieć i używać, a wtedy sam mógłby stwierdzić czy jest dobry i nie polegać na napisanych przez innych recenzjach, co jest dobra postawą odnośnie niewyprodukowanego jeszcze produktu. O samej firmie.

"(...) cieszę się, że Microsoft zaczyna pokazywać, że jest inna firmą niż był przedtem, nie pamiętam tam niczego takiego od dłuższego czasu, więc jestem bardzo zadowolony..." - dodaje Woz.

Wcześniej Wozniak bardzo ciepło wypowiadał się o telefonie Nokia Lumia 900 oraz bardzo szczerze o tym, że myśli, iż „Steve Jobs został zreinkarnowany w Microsofcie”, co jest niewątpliwie wielką pochwałą dla samej firmy.Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Wozniak mówi też inne, nie mniej ciekawe rzeczy :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

To jakieś żarty są...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.