Facebook Google+ Twitter

Steven Seagal nie wystąpi w Estonii. Organizatorzy boją się prorosyjskiej prowokacji

Znany z sympatii do Rosji aktor filmów akcji, Steven Seagal, nie wystąpi na festiwalu w Haapsalu w Estonii. Organizatorzy bali się, że aktor wygłosi ze sceny prorosyjski manifest i odwołali jego występ.

 / Fot. By K Zhestovskaya (Own work) [CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia CommonsSteven Seagal miał pojawić się w Estonii w sierpniu. Zdaniem organizatorów jego występ mógłby przerodzić się w prowokację, bo aktor i muzyk słynie z poparcia dla Władimira Putina, poparł aneksję Krymu, uznając ją za "zupełnie zrozumiałą" a w Doniecku zaśpiewał hymn separatystycznej republiki - podaje Onet.pl.

"Kocham Rosję i czuję się Rosjaninem" - deklarował Seagal. Jego zdanie Władimir Putin to największy światowy lider. Aktor posunął się dalej i powiedział, że chciałby być bratem rosyjskiego prezydenta.

Steven Seagal urodził się w 1952 r. w Stanach Zjednoczonych. Włada wschodnimi sztukami walki. Jego matka była Irlandką, a ojciec rosyjskim Żydem. Wystąpił w takich filmach, jak "Nico", "Liberator" czy "Patriota". Aktor był też zastępcą szeryfa hrabstwa Jefferson w Luizjanie. Nagrywa również płyty.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Filmowy bohater walczący ze złem nękającym bezbronnych ludzi, oficjalnie popiera terrorystów, którzy zestrzelili pasażerski samolot ? Agencja RP Putina to potężna organizacja , zatrudniająca zapewne konfidentów Zimnej Wojny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.