Facebook Google+ Twitter

Sting i Paul Simon wystąpią razem w Kraków Arenie 12 marca. Sprawdźcie, gdzie i kiedy kupić bilety

12 marca 2015 roku w Kraków Arenie rozpocznie się europejska trasa koncertowa dwóch legendarnych muzyków: Stinga i Paula Simona. Bilety na koncert będzie można kupić już 19 września.

 / Fot. www.livenation.plPierwszym koncertem na trasie "Paul Simon & Sting: On Stage Together" będzie koncert w Polsce w Kraków Arenie 12 marca. Z Polski muzycy udadzą się m.in. do Pragi, Berlina, Amsterdamu, Paryża, Wiednia, Londynu i innych europejskich miast.

Pomysł na wspólną trasę zrodził się na pierwszym wspólnym koncercie na rzecz Fundacji Robin Hood w 2013 roku. Warto podkreślić, że muzycy mają już za sobą wspólną bardzo udaną trasę koncertową po Ameryce Północnej. Ich koncerty to mieszanka pięknych głosów, wspaniałej muzyki zespołów towarzyszących, najbardziej popularnych utworów wykonywanych zarówno wspólnie jak i osobno.

Gdzie i kiedy kupić bilety?

Bilety na koncert Paula Simona i Stinga w Kraków Arenie w ogólnej sprzedaży dostępne będą od piątku 19 września od godziny 9:00 na www.livenation.pl. Również tam, klienci Live Nation Polska będą mieli możliwość skorzystania z przedsprzedaży w dniu 18 września od godziny 9:00 do godziny 15:00.

Również na oficjalnych stronach Stinga i Paula Simona fani artystów będą mogli skorzystać ze specjalnej przedsprzedaży dostępnej od 16 września od godziny 10:00 do 18 września do godziny 15:00.

Muzycy podczas europejskiej trasy koncertowej wykonają ponad 30 piosenek. Usłyszymy m.in. takie utwory jak "Boy In The Bubble", "Fields of Good", "Driven To Tears" czy "Desert Rose".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.