Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22200 miejsce

Sting porwał publiczność na koncercie w Atlas Arenie w Łodzi!

Współautorzy: Grzegorz Kłąb

Gorącym aplauzem witała publiczność Stinga, który wystąpił w łódzkiej Atlas Arenie. Koncert odbył się w ramach trasy koncertowej artysty "Back to Bass". Hala była wypełniona po brzegi.

- Jesteśmy bardzo podekscytowani. Cieszymy się, że tu jesteśmy. To dla nas spełnienie marzeń. To pierwszy koncert Stinga, na którym będziemy. Nie możemy się doczekać jak go zobaczymy na scenie - powiedzieli mi tuż przed godziną 20 Magdalena i Tomasz, którzy przyjechali na łódzki koncert z... Ostrołęki.

Fani Stinga z całej Polski przyjechali na łódzki koncert. Na parkingu przed Atlas Areną widziałem samochody o numerach rejestracyjnych z Warszawy, Poznania, Wrocławia, Bydgoszczy, Gdańska, a także z Rosji, Niemiec, Ukrainy czy nawet Norwegii.

Sting w Atlas Arena Łódź / Fot. Grzegorz KłąbKoncert Stinga w łódzkiej Atlas Arenie rozpoczął się od utworu "If I Ever Lose My Faith In You". Publiczność powitała piosenkarza gorącą owacją. Następnie brytyjski muzyk zaśpiewał "Every Little Thing She Does Is Magic", z czasów, kiedy występował w grupie The Police.

Wielu fanów Stinga czekało na piosenkę "Englishman in New York", która pojawiła się jako trzecia w kolejności. W dalszej części koncertu zaśpiewał m.in. "I Hung My Head", "Heavy Cloud No Rain" czy "Message in a Bottle", przy której publiczność klaskała w rytm muzyki. Następnie muzyk zaśpiewał piosenkę "Every Breath You Take", która to w 1984 roku zdobyła nagrodę Grammy w kategorii Piosenka Roku. Po wykonaniu kolejnych utworów rozpoczął się znakomity popis instrumentalny muzyków Stinga z solowymi partiami Petera Tickella (skrzypce), Vinniego Colaiuty (perkusja) i Davida Sanciousa (pianino). Po tej paradzie Sting, wraz z chórem dwudziestu paru tysięcy osób, zaśpiewał słynną "Roxanne".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.