Facebook Google+ Twitter

Sting w Łodzi

Live Nation z radością informuje, że po dwóch wyprzedanych koncertach w Sali Kongresowej w lutym 2012 Sting’s Back to Bass Tour wróci do Polski na jesieni tego roku.

 / Fot. Materiał prasowyPo raz kolejny będziemy mogli uczcić rocznicę solowej kariery artysty i przenieść się do samych jej początków. Wszystkie hity w najczystszej i prostej postaci, takie, jakimi nie słyszeliśmy ich przez lata zabrzmią ponownie.

Trasa, która zebrała znakomite recenzje w Ameryce Północnej, w Europie rozpoczęła się 5 lutego 2012 roku w Newcastle w The Sage Gateshead i objęła również Amsterdam, Brukselę, Kopenhagę, Gothenburg, Pragę, Sztokholm, Warszawę i Wiedeń. Zawitała też z wieloma koncertami do Francji, Niemiec i na Wyspy Brytyjskie.

Media pisały: "…an exquisite performance…" (The Boston Globe, 24 października 2011), "Every Little Thing He Does is Magic – Sting Captivated DC" (The Washington Examiner, 31 października 2011), "Sting brushes time aside in sublime performance….and exquisite two hour performance" (The Boston Globe, 24 października 2011), "A sonic adventure that revisits past triumphs and explores some lesser-known gems" (The Toronto Star, 2 listopada 2011).

Trasa Back To Bass, wspierająca niedawno wydaną kolekcję Sting: 25 Years, ukazuje Stinga, który z wielką pasją wykonuje swoje przeboje począwszy od tych, którymi zadebiutował w 1985 roku (The Dream Of The Blue Turtles) do swoich utworów z ostatnio wydawanych płyt (np Live in Berlin), wzbogacając dodatkowo repertuar wybranymi najlepszymi piosenkami The Police. Nie zapomina o ukochanych przez fanów piosenkach takich jak “Desert Rose”,
“Every Breath You Take” czy “Fields of Gold”.

Sting wystąpi z zespołem, w skład którego wchodzić będą: jego wieloletni gitarzysta Dominic Miller, Rufus Miller (gitara), Vinnie Colaiuta (perkusja), Peter Tickell (skrzypce elektryczne) i Jo Lawry (wokal).

HARMONOGRAM KONCERTU:
18:00 - Otwarcie drzwi
20:00 - Koncert Sting
Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.