Facebook Google+ Twitter

Sting w Poznaniu. Ruszyła sprzedaż biletów koncert

20 września odbędzie uroczystość otwarcia Stadionu Miejskiego w Poznaniu. Główną atrakcją będzie koncert światowej gwiazdy - Stinga. Dzisiaj, o godzinie 10, ruszyła sprzedaż biletów.

Sting zagra w Poznaniu / Fot. poznańPodczas Otwarcia Stadionu Miejskiego w Poznaniu Sting zaprezentuje swoje największe przeboje w nowych orkiestrowych aranżacjach, przygotowanych specjalnie na tę okazję przez takich artystów jak: Jorge Calandrelli, David Hartley, Michel Legrand, Rob Mathes, Vince Mendoza, Steven Mercurio, Bill Ross, Robert Sadin i Nicola Tescari.

Poznański koncert Stinga odbędzie się w ramach cyklu koncertów POZnan* dla Ziemi. Akcję zainaugurował w roku 2008 koncert Nelly Furtado, w ubiegłym roku w Poznaniu wystąpił zespół Radiohead. Wpływy z tegorocznego wydarzenia - symboliczne 5 złotych z każdego biletu, zostaną przekazane na działania proekologiczne.

Układ miejsc i ceny biletów na Stadionie Miejskim w Poznaniu / Fot. poznańBilety można kupić na stronie EVENTIM (kliknij!) a także w stałych punktach sprzedaży sieci Eventim. Ceny biletów to 95 zł, 160 zł, 250 zł, 290 zł, 350 zł i 400 zł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Pozazdrościć poznaniakom! Koncertu Stinga...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.