Facebook Google+ Twitter

Stłuczka na ulicach Warszawy

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2010-04-15 22:39

Ok. godz 7.45 doszło do zdarzenia na skrzyżowaniu ulic Anielewicza i Jana Pawła II. Było słychać huk, trzask i za chwilę auto "zatańczyło" na ulicy, przebiło barierkę przy torach tramwajowych, stanęło w poprzek i wbiło się w tramwaj.

wypadek / Fot. Ewa Krzysiak To był ułamek sekundy. Było słychać huk, trzask i za chwilę auto "zatańczyło" na ulicy, przebiło barierkę przy torach tramwajowych, stanęło w poprzek i wbiło się w tramwaj. Przechodnie patrzyli przerażeni, na to co się dzieje. Zaczęli sięgać po komórki, by zadzwonić na nr 112.

W ciągu 5-10 minut przyjechało pogotowie. Jeden z chłopców podbiegł i sprawdzał co z kierowcą i pasażerami auta. Zauważyłam, że kobieta, kierowca samochodu, chce wyjść z pojazdu. Rozmawiałam z nią. Widać, że była w szoku. Został z nią i czekał na przyjazd lekarza młody chłopak, który wcześniej wezwał pogotowie. Jak się okazało był ratownikiem medycznym.

Wydaje mi się, że inny kierowca uderzył w to auto i pojechał dalej, nawet pewnie nie zauważając, że coś się dzieje - akurat kierowcy mieli zielone światło.

Ruch tramwajów na trasie Mokotów- Żoliborz (w obie strony) był wstrzymany.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.