Facebook Google+ Twitter

"Sto lat" Bruce Dickinson! Niech żyje Iron Maiden!

7 sierpnia na Stadionie Gwardii w Warszawie odbył się koncert Iron Maiden - angielskiego zespołu heavy metalowego. Zobacz relację z tego wielkiego wydarzenia muzycznego.

Bilbord reklamujący koncert Iron Maiden w Warszawie. / Fot. Michał KozakIron Maiden to jeden z najlepszych zespołów heavy metalowych na świecie, tak więc koncert w Polsce był nie lada wydarzeniem muzycznym. Nic więc dziwnego, że na Stadionie Gwardii w Warszawie zjawiło się około 29 tysięcy fanów nie tylko z całej Polski. Jak wyglądał koncert z perspektywy fana?

Michał Kozak, który na koncert "Maidenów" przyjechał z Płocka: - O godzinie 16 zaczęto wpuszczanie na stadion. Wszyscy szybko przechodzili pod samą scenę tak, by zająć jak najlepsze miejsce. Przed występem Iron Maiden, jako support zagrały dwa zespoły. Jednym z nich była grupa Lauren Harris, córki założyciela Iron Maiden - Steve'a Harissa. Polskim akcentem był zespół Made Of Hate. Później wszyscy czekali już na koncert Iron Maiden. Na telebimach pojawiło się intro. Nareszcie wyszli "Maideni" i zagrali "Aces High". Po utworze "The Trooper" publika zaśpiewała Happy Birthsday, ponieważ 7 sierpnia tego roku, był dniem 50. urodzin Bruce'a. To był wspaniały koncert i niezapomniane wydarzenie.

Flaga z maskotką Maiden Eddie we wcieleniu mumii z okładki albumu "Powerslave". / Fot. Michał KozakJako ciekawostki można dodać, że sceneria nawiązywała do World Slavery Tour z 1984 roku. Poza tym na scenie dwukrotnie pojawiała się maskotka - Eddie. Raz jako mumia z okładki albumu "Powerslave" oraz jako robot przyszłości z okładki "Somewhere In Time".

Koncert Iron Maiden w Polsce był obok występów Metallicy, Systemu of a Down oraz Within Temptation, jednym z ważniejszych wydarzeń muzycznych, jeśli chodzi o ciężkie, metalowe brzmienia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

ffxiv gil
  • ffxiv gil
  • 31.08.2010 05:27

Eddie. Raz jako mumia z okładki albumu "Powerslave" oraz jako robot przyszłości z okładki "Somewhere In Time".

[url=http://www.gamegoldfast.com/ffxiv/buy-ffxiv-gil.php]ffxiv gil[/url]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Koncert był świetny, byłem! niezapomniane wrażenia z niego wywiozłem, trochę nagrywałem na tela i robiłem zdjęcia rzecz jasna. To jest coś nie samowitego bo to mój 1 koncert ma którym byłem majać 17 lat, a fanem ironłów jesdtem od zawsze. Powiem warto było śpiewać zwrotki, stolat po angielsku i po polsku dickinsonowi na 50 urodziny, IRON MAIDEN sto lat grania!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Drogi kolego autorze! Na fladze na dolaczonym zdjeciu widnieje Eddie z singla The Trooper a nie jak napisales mumia z Powerslave. Taki drobny blad. ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Więcej takich koncertów, more and more!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

miodzio;-))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.