Facebook Google+ Twitter

Sto tysięcy i jeden!

Bartłomiej Graczak rozpoczął nową erę w Wiadomościach24.pl. Został autorem 100001 tekstu na stronach serwisu. Rocznicowy materiał nosi tytuł "Toast za Wiadomości24.pl". Gratulacje dla Bartka!

 / Fot. Materiały własneSto tysięcy materiałów. Przeróżnych. Od galerii zdjęć ukazujących strukturę nieożywionej materii przez fotografie pokazów mody, po pełne dynamiki uliczne zdjęcia reporterskie. Od historycznej narracji po materiały interwencyjne i reportaże, a nawet science-fiction. Linki do innych stron, agencyjne depesze, autorskie recenzje, felietony, eseje... Na stronach Wiadomości24.pl znaleźć można niemal każdy rodzaj literackiej i dziennikarskiej twórczości.

Dawno przekroczyliśmy liczbę stu materiałów dziennie nadsyłanych przez dziennikarzy obywatelskich. Tę barwną, informacyjną mozaikę nadal staramy się uzupełniać najistotniejszymi doniesieniami i zdjęciami agencyjnymi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (21):

Sortuj komentarze:

Te reklamy to akurat jakoś przeżyję, szanuję branżę reklamową :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sto materiałów dziennie? Gdyby nie RSS, to w życiu bym nie powiedział, że na stronie (nowa szata) tyle się pojawia na dobę. To jest nie do zauważenia moim zdaniem.

Ale wracając do tematu: Gratulacje, Bartłomieju!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na reklamy polecam Mozille Firefox z dodatkiem ABP (Adblock Plus) -rewelacja! Nic mi już nie pływa po ekranie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Że zacytuję "klasyka". Strona główna to fetysz! "

Sado - maso ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

W poprzedniej wersji można było śledzić wszystko na bieżąco, a teraz? Liczyć kliknięcia?
Otwarcie strony głównej. Zamknięcie reklamy. Wejście w wydarzenia. Klik w artykuł. Cofnij, cofnij lub nowe okno i kolejny dział. Czyli co najmniej 12 kliknięć, jeśli chcemy poczytać po jednym artykule z działu, ale chcemy więcej. To jakaś paranoja. A najważniejszy jest przecież czas. I wyrabiają mi się baterie w myszce.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Małgosia, czy gazeta składa się tylko ze strony 1? Czy serwisy składają się tylko ze strony głównej. Zapewniam, że często teksty "schowane" są bardziej czytane niż te umieszczone na głównej.
Że zacytuję "klasyka". Strona główna to fetysz!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tomku, ja wciąż piszę o zbyt małej liczbie artykułów dziennikarzy obywatelskich na stronie głównej. Maks 12, a dziennie pojawia się ich pewnie z 30, na głównej wiszą wciąż te same prawie, czyli połowa tekstów w ogóle nie zostanie przeczytana. To po co pisać? Lepiej pisać o czymś, co nadawałoby się do tabloidu, albo wcale. To zależy od preferencji, teksty które trafią sobie do takiego działu "Styl życia" nie trafią raczej na głównej. Jedynie Moje Trzy Grosze, Wydarzenia itp.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Małgorzato, zmiany będą. Ba, cały czas się dokonują. Nikt nie mówi, że jest cudownie, wręcz przeciwnie - co dwa dni zapewniamy, że staramy się serwis poprawiać. Co mają do tego Twoje "cycki Dody"? :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Seweryn, szkoda zachodu :) Zmian nie będzie :P Najważniejsze, że w każdym dziale pojawia się 'cud techniki'. Po prostu trzeba pisać o cyckach Dody. Do takiego typu artykułów każdy dotrze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A propos menu - dziś właśnie próbowałem z niego korzystać, by przejrzeć artykuły z minionego tygodnia, ale po paru minutach zrezygnowałem. Z dwóch powodów:

1. Układ artykułów w poszczególnych działach jest identyczny jak na stronie głównej, z tą tylko różnicą, że wyświetlają się teksty jedynie z danej kategorii. Ale dlaczego jest ich tylko 12? Webmasterska logika nakazywałaby, aby było ich znacznie więcej. Nie muszę chyba, niestety, nawet tłumaczyć dlaczego jest ich tylko 12 - trzeba korzystać ze stronicowania, stronicowanie to więcej odsłon, a odsłony to przychody z reklam...
2. Przy poszczególnych artykułach nie ma daty i godziny dodania. Ani na głównej, ani w poszczególnych działach. Jak można przeoczyć coś takiego w serwisie informacyjnym?

A mówienie internaucie - nawet w żartobliwym tonie - że "należy zaczać używać menu", żeby coś znaleźć, jest równie niepoważne, jak teksty typu "Tę stronę należy oglądać w przeglądarce XXX, w rozdzielczości YYY", które jeszcze parę lat temu pojawiały się na niektórych stronach. Internauta nie będzie się dostosowywał do designu strony - to design strony głównej ma być dostosowany do jego potrzeb, inaczej zamknie okno przeglądarki.

Nie odbierzcie tego, że wszystko krytykuję, ale naprawdę wkurza mnie to udawanie, że problemu nie ma, zamiast wziąć pod uwagę zastrzeżenia i porady i poprawić to, co jest źle.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.