Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18223 miejsce

Stoczek Łukowski. Ścigaczami w skoczka

Kierujący citroenem jumper nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu dróg. Jadący jednośladami nie mieli uprawnień, a motocykle nie były zarejestrowane. Po zderzeniu wylądowali w szpitalu.

 / Fot. Archiwum KPP ŁukówDyżurny łukowskiej Komendy Policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Stoczku Łukowskim.

Ze wstępnych czynności policjantów drogówki wynikało, że kierujący samochodem 57-letni mieszkaniec powiatu mińskiego, nie zachował szczególnej ostrożności na skrzyżowaniu dróg i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącym motocyklami Yamaha i doprowadził do zderzenia pojazdów.

W wyniku tego zdarzenia jeden z motocyklistów, 19-latek ze Stoczka Łukowskiego doznał poważnych obrażeń ciała i śmigłowcem został przetransportowany do specjalistycznej placówki medycznej.

Drugi z motocyklistów, 17-latek z gminy Stoczek Łuk. oraz kierujący samochodem również doznali obrażeń ciała i karetkami zostali przewiezieni na do szpitala w Łukowie.

- Mundurowi ustalili, że motocykle biorące udział w wypadku drogowym nie były zarejestrowane, a jadący nimi nie mieli / Fot. Archiwum KWP Lublin uprawnień do kierowania tego typu pojazdami powiedział rzecznik prasowy KPP w Łukowie asp. szt. Marcin Józwik.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.