Facebook Google+ Twitter

Stocznia Gdańsk: Konsultacje dla zwalnianych stoczniowców

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2010-01-24 19:58

Punkt konsultacyjny dla zwalnianych pracowników Stoczni Gdańsk będzie czynny od jutra do piątku 29 stycznia na terenie stoczni.

Można tam spotkać się z doradcą zawodowym, pośrednikiem pracy bądź specjalistą ds. rozwoju zawodowego. Stoczniowcy będą mieli możliwość zasięgnięcia opinii na temat aktywnego poszukiwania pracy, rejestracji w urzędzie oraz organizowanych przez urząd szkoleń.

Punkt będzie czynny od 9.00 do 12.00. Jutro ma tam dyżurować także doradca EURES, który udzieli wszystkich informacji osobom zainteresowanym podjęciem pracy za granicą.

Tracący pracę gdańscy stoczniowcy w dalszym ciągu korzystać mogą ze specjalnej oferty, jaką przygotował dla nich powiatowy urząd pracy w Gdańsku. W ramach wsparcia mogą liczyć na bezpłatne konsultacje z doradcą zawodowym, wsparcie psychologiczne oraz specjalistyczne warsztaty. Wszystkie osoby zainteresowane mogą korzystać z bezpłatnej infolinii: 0 800-125-155.

Realizowany przez powiatowy urząd pracy w Gdańsku program pomocowy Stoczniowiec, skierowany jest do pracowników Stoczni Gdańsk, którzy w ramach zwolnień grupowych utracili bądź utracą zatrudnienie. Dotąd na skutek zwolnień grupowych pracę w stoczni straciły 43 osoby, 171 otrzymało już wypowiedzenia, a 35 otrzyma je w najbliższym czasie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.