Facebook Google+ Twitter

Stół uśmiechu dla Mateusza

Mówimy, że spełnione marzenia dodają sił do walki o zdrowie i życie, że sprawiają cuda, że są ważne... O tym jak bardzo prawdziwe są te słowa, przekonali się wolontariusze Fundacji Mam Marzenie, spełniając marzenie Mateusza.

 / Fot. KlaudiaTrzynastoletni chłopiec. Skromny, inteligentny, bardzo dobrze się uczy. I marzył. O zestawie do tenisa stołowego - stole, rakietkach, komplecie ubrań. To takie prawdziwe, małe, wielkie marzenie, z głębi serca. Każdy z nas takie miał - ktoś marzył o nowym rowerze, ktoś o kamerze, ktoś o lalce Barbie. A Mateusz chciał zaprosić kolegów i urządzać z nimi turnieje, chciał zostać mistrzem w grę ping-pong i zapomnieć o chorobie.

Uśmiechnięty Marzyciel. :) / Fot. KlaudiaWolontariusz Fundacji Mam Marzenie 27 września pojawił się w domu chłopca z wielkim stołem i przeróżnymi pakunkami. Zobaczył uśmiech Marzyciela i wiedział, że ta chwila jest ważna. Mateusz nie mógł doczekać się rozstawienia stołu, a kiedy tylko to się stało, porzucił swoje kule i zapominając o bólu, chwycił za rakietki. I grał. I się uśmiechał. I grał. I się uśmiechał. I grał... / Fot. Klaudia

Wolontariusze, Rodzina oraz Mateusz bardzo dziękują Firmie "KEEN" za wielkie, dobre serce. Dziękują także Firmie "Under Armour" za sponsorowanie stroju oraz Firmie "Aga Sport". I dziękują Livii Kolan za wszystko co robi, by marzenia mogły się spełniać.
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.