140899 miejsce

Stolarka za silna dla Mogielanki

Mogielanka Mogielnica nie dała rady Stolarce Wołomin i przegrała z nią w meczu III ligi mężczyzn 2:3. - Jak zwykle pierwszego seta przegraliśmy - powiedział serwisowi Wiadomości24.pl atakujący Mogielanki, Mikołaj Grabowski.

/ Fot. Stolarka WołominMogielanka wczorajszego meczu nie zaliczy do udanych. Uległa Stolarce Wołomin 2:3 i doznała tym samym kolejnej porażki. Bardzo dobrze w drużynie gości spisał się rozgrywający Adam Sowa. Dzielnie wspierał go podstawowy atakujący tego zespołu. Stolarka znacznie lepiej zagrywała od swoich rywali, była zdecydowanie lepszym zespołem.

Po meczu rozczarowania grą swojej drużyny nie krył atakujący Mogielanki, Mikołaj Grabowski. - Szkoda, że przegraliśmy. Mogliśmy zdobyć znacznie więcej punktów - powiedział. Podkreślił, że jego zespół miał przestoje w grze i jak zwykle przegrał pierwszą partię. Mogielanka "obudziła" się w drugim secie. - Cieszę się, że po wyrównanej walce wygraliśmy tą partię - powiedział Grabowski.