Facebook Google+ Twitter

Stołeczne piękności na start - konkurs Miss Warszawy powraca

Po kilku latach przerwy powraca konkurs Miss Warszawy, będący kwalifikacją regionalną w ramach konkursu Miss Polski, czyli najbardziej prestiżowego polskiego wydarzenia tego typu. Casting internetowy już jest otwarty.

Wybory Miss Warszawy 2011 to etap regionalny Narodowego Konkursu Piękności Miss Polski 2011, organizowanego przez Missland, partnera najbardziej prestiżowego Miss World. Ideą konkursu jest promowanie piękna kandydatek, jak również promocja miasta stołecznego Warszawy oraz firm partnerskich, poprzez ich wyraźną ekspozycję zarówno w trakcie przygotowań do konkursu, jak i podczas samej Gali Finałowej.

Wybierzemy najpiękniejszą mieszkankę Stolicy, która przez rok będzie nosić ten zaszczytny tytuł oraz koronę Miss Warszawy. Laureatka konkursu dodatkowo będzie reprezentować nasze miasto w Miss Polski 2011 - mamy nadzieję, że najpiękniejsza warszawianka udowodni, że to właśnie Warszawa jest stolicą piękna!

Wymagania:
- wiek 18-24 lat
- zamieszkanie w Warszawie lub okolicach
- bezdzietna panna

Zgłoszenie internetowe jest pierwszym etapem eliminacji; wybrane kandydatki zostaną zaproszone na castingi podczas których jury wybierze finalistki. Pierwsza prezentacja osobista już 13 lutego, a koncert finałowy zaplanowany jest na początek kwietnia.

Dodatkowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie miss.warszawa.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

gośka
  • gośka
  • 05.02.2011 12:28

wow super:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.