Facebook Google+ Twitter

Stop ACTA! Warszawiacy stanęli w obronie wolności internetu [Zdjęcia]

21 stycznia 2012 r. Polacy zebrali się pod siedzibą przedstawicielstwa Parlamentu Europejskiego, aby protestować przeciwko podpisaniu międzynarodowej umowy ACTA. Zobacz co działo się w Warszawie!

1 z 34 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Fot. Sławomir Marcjański
Fot. Sławomir Marcjański

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (17):

Sortuj komentarze:

Monika KISS
  • Monika KISS
  • 26.01.2012 00:59

I dobrze robią! sama bym poszła. Szlak mnie trafia jak jeszcze widzę komentarze lub wypowiedzi że ACTA ma nam pomóc.. Myślą że znaleźli sposób na piratów (śmieszne) piraci są od nich o wiele bardziej zaawansowani i jakieś gówno jak ACTA nic im nie zrobi, poradzą sobie no i w sumie dobrze. Szkoda że nam, zwykłym ludziom wszystko zabiorą, ulubione strony i już tu nie mówię że chcę pobierać, tylko niech dadzą spokój np. facebookowi, youtube, nk itp.. z ACTA internet będzie praktycznie niepotrzebny, i aż strach będzie w ogóle wejść bo nie wiadomo kiedy już zostanę przestępcą ! paranoja jakaś..

Komentarz został ukrytyrozwiń
@kolos
  • @kolos
  • 25.01.2012 17:36

Boni powiedział:ACTA to zwiększenie bezpieczeństwa internauty w sieci.

buhabuhabhuabhuabh

Komentarz został ukrytyrozwiń
kolos
  • kolos
  • 25.01.2012 17:10

Włąsnie wystąpił w TV poseł PO niejaki J.Rutnicki.Powiedział,że ACTA jest dla zwykłego internauty bezpieczna.jedyna zmianą będzie zwiększenie ochrony praw twórców .Zaraz potem powiedział,że zwykły internauta,ściągający np.filmy nie ma czego się obawiać bo polskie prawo zabezpiecza jego interesy.
jest PO,jest zabawa!

Komentarz został ukrytyrozwiń
john
  • john
  • 25.01.2012 16:18

18.00 dziś - reszta Polski

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kochanowski Bartosz
  • Kochanowski Bartosz
  • 25.01.2012 13:33

Sławomir Marcjański Dzisiaj 10:02 , trafiłeś teraz kula w płot .Był też Rzecznik Praw Obywatelskich Janusz Kochanowski(s hańbił nazwisko i urząd, był oczywiście wyrazicielem"prawych" i "sprawiedliwych") !

Komentarz został ukrytyrozwiń
@Jacek
  • @Jacek
  • 25.01.2012 13:22

Nie tylko w UE.W Polskim parlamencie na komisji sejmowej wszystkie zapisy ACTA przyjęto przez aklamacje.Bo żaden "ciemniak"nie zrozumiał prawniczego języka,którym są napisane przepisy ACTA.Sejm i senat wydał rekomendację rządowi na podpisanie umowy.Takich mamy "światłych" polityków.
To "bandyci i terroryści"internetowi wytłumaczyli kretynom z Wiejskiej o co chodzi w tych zapisach i dlatego teraz zaczynają przepraszać.Oprócz Donka i jego kolesiów,rzecz jasna bo "nasz szefuniu"musi udowodnić,że ma jaja i się niemyli.
Za cztery lata My też sie nie pomylimy i nie zagłosujemy na dyletantów i głąbów.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jacek
  • Jacek
  • 25.01.2012 13:08

Takie ciemniaki w tym parlamencie ,że nie wiedzą nad czym pracują ? bez jaj ! Bo prezes tak wczoraj powiedział !

Komentarz został ukrytyrozwiń
@Jacek
  • @Jacek
  • 25.01.2012 11:57

Jakie wszystkie?Nie siej dezinformacji!!!Na komisji w PUE dokument przegłosowano bez uprzedniej nad nim debaty!A sam tryb głosowania polegał na tym,że głos PRZECIW był w rzeczywistości głosem ZA!!!Zanim się eurposłowie zorientowali było po wszystkiemu!A żeby nie wyjść na głupków i nikt się nie przyznał,że nie znał procedury.
Ta ACTA to ściema od początku do końca!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jacek
  • Jacek
  • 25.01.2012 11:40

Europosłowie PiS podpisali ACTA , jak się zorientowali ,że można na tym politycznie stracić zmienili front. Migalski z Solidarnej Polski mówił ,że nie wiedział co podpisuje [ asystent mu kazał ] , Tak tworzy się uchwały w europarlamencie ? Więcej czasu spędzają na lansie w Polsce. Wszystkie kraje UNII podpisały ACTA a dlaczego u nas zadyma ? kto tym steruje i ściąga kibiców ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
@levy
  • @levy
  • 25.01.2012 11:27

Ty sie nie martw o maski.Ty sie martw o to,że W24 beda mogli zamknąć i gdzie wtedy będziesz się popisywał?