Facebook Google+ Twitter

Stop dla ekoterrorystów

28 stycznia wystartowała kolejna inicjatywa społeczna internautów. www.podziekujzielonym.pl to strona, na której możemy "podziękować" za wszystkie zahamowane przez pseudoekologów inwestycje.

W ciągu zaledwie kilku godzin swoje popracie dla akcji wyraziło prawie 250 osób, a ich liczba stale rośnie. Informacja o akcji w serwisie wykop.pl wywołała ożywioną dyskusję w komentarzach.

Jak czytamy na stronie podziekujzielonym.pl "społeczeństwo ma dość robienia z ekologii przykrywki do wyciągania pieniędzy od inwestora, bądź kamuflowania nią swoich prawdziwych intencji".

W Krakowie przez pseudo zielonych nie może zostać rozbudowany szpital dziecięcy, odnowiony walący się do ponad 20 lat wieżowiec oraz zbudowany park z prawdziwego zdarzenia na dawnym wyrobisku wapienia. Osoby popierające akcję zgłaszają kolejne inwestycje, których powstanie stanęło pod znakiem zapytania ze względu na "ekologiczne" protesty.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Weszłam, podpisałam. Inicjatywa bardzo słuszna, bo argument o "ekologii" stał sie wytrychem do robienia forsy dla stowarzyszeń i całej reszty w tzw.konia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.