Facebook Google+ Twitter

"Stop seksualizacji dzieci". Kto kłamie w sprawie masturbacji?

- WHO zaleca uczenie masturbacji 4-letnich dzieci. Czy rząd zamierza zahamować standardy międzynarodowej edukacji seksualnej? – dopytywał Mateusz Dzieduszycki z Razem.tv. - Pan kłamie - odpowiedziała Agnieszka Kozłowska-Rajewicz.

Standardy edukacji seksualnej WHO / Fot. praca własnaKultura masowa, zwyrodniali dorośli, ale organizacje międzynarodowe nigdy nie były posądzane o seksualizowanie dzieci i młodzieży. Tymczasem niepokój rodziców rośnie w związku z fałszywymi parametrami edukacji seksualnej narzucanej przez WHO. Stop seksualizacji dzieci przez urzędników? Edukatorki zarzuciły przeciwnikom edukacji seksualnej niewiedzę. Okazało się, że same mają luki w znajomości dokumentów, na które się powołują.

Pod auspicjami Kancelarii Prezesa Rady Ministrów odbyła się konferencja pod tytułem "STOP seksualizacji dzieci i młodzieży".

- Jest mi bardzo przykro jako edukatorce seksualnej, że zobowiązujące do pewnych standardów dokumenty WHO [Międzynarodowa Organizacja Zdrowia] w Polsce nie są znane – skarżyła się Alicja Długołęcka z warszawskiej AWF.

Czytaj więcej: Feministki i Kościół bliżej siebie

Mateusz Dzieduszycki z Razem.tv odpowiedział edukatorce: - W tych standardach mieści się nauka masturbacji dla dzieci 4-letnich. - Nie ma tam takiego zalecenia – ostro przerwała mu pełnomocniczka rządu ds. równości. – Nie ma tam takiego sformułowania, że dzieci będą uczone masturbacji. Pan kłamie. – zaatakowała dziennikarza Kozłowska-Rajewicz. – Nie ma tam wpisanego obowiązku czy zalecenia, żeby uczyć dzieci masturbacji, co za bzdura –dodała.

- Pani minister w rubryce informacja, w nawiasie wiedza jest napisane, że należy uczyć dzieci w wieku 4 do 6 lat przyjemności kontaktu z własnym ciałem, w nawiasie masturbacja we wczesnym okresie.

- To jest program WHO, który nie jest programem szkolnym polskim i nie było nigdy pomyślane, żeby go implementować w całości – zaczęła się wycofywać pełnomocniczka.

- Pani minister, ja tylko cytuję – zwracał się do zdenerwowanej polityczki dziennikarz. – Służę dalszymi cytatami, na przykład o uczeniu dzieci skutecznej antykoncepcji. - Czy państwo próbuje zahamować te dyrektywy, które służą nadmiernej seksualizacji dzieci? Moje dwie córki w wieku 7 i 9 lat nie mają żadnych inklinacji w tym kierunku – zapewniał Dzieduszycki.

- Proponowałabym, żeby tak tego nie czytać – broniła programu pani Minister. – Czy możemy liczyć na przeciwdziałanie wdrażaniu tych standardów – nie ustępował Dzieduszycki. – Standardy dotyczące różnych dziedzin życia powstają jako dziesiątki dokumentów w różnych agendach. Jeżeli będziemy jakiś fragment albo całość wykorzystać to się nad tym zastanowimy. – Czyli na razie nam nie grożą? – Może pan to tak rozumieć.

Czytaj więcej: "Naukowcy o gender programie


Przeciwnikom genderu zarzuca się niewiedzę na temat przemocy, której mają się dopuszczać mężczyźni. Jednak badania pokazują, że przemoc nie ma płci. Kobiety według badań profesora Z. Izdebskiego częściej dopuszczają się przemocy seksualnej wobec mężczyzn.

Do kanonu niewiedzy zalicza się także przypisywanie gender charakteru ideologicznego. - Fraza "ideologia gender" od 1980 do 2007 r. pojawia się 5170 razy – ripostowano na styczniowej konferencji w Warszawie poświęconej tej tematyce. Tylko w trzech ostatnich latach w kilkuset doniesieniach prasowych, artykułów i opracowań, w tym naukowych w języku francuskim nazywa się gender ideologią i pojawiają się argumenty dlaczego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

Myślę, że to co możliwe jest za PO, nie byłoby możliwe za PiS.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mario, dla mnie nazwy już przestały być istotne. To od dawna jedno kotłujące się bagienko. Wg mnie Polska tak naprawdę nie dzieli się na PiS, PO, katolików, ateistów etc. - dzieli się na uczciwych ludzi i chciwe pijawki, które zrobią wszystko, żeby coś dla siebie ugrać, nieważne, w jaki sposób i z jakim skutkiem dla społeczeństwa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Marta, PiS otworzył wąskie drzwi, PO bramę dla gender.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zyjemy w czasach, które wydają się być wyrocznią wieków minionych! Co prawda minął faszyzm i komunizm. Ale szczątki tamtego "wychowania" wciąż pokutują w "odpowiedzialnych za moralność i wartości obywatelskie" mózgach współczeznych!! Stąd te debaty "o moralność" konserwatywnych rodziców na ulicach Francji! Stąd demisja niemieckiego ministra podejrzewanego o "dozwolone w Niemczech" oglądanie nagich młodzieńców na kanadyjskich stronach internetowych. Stąd debaty o zagrożoną przyszłość uświadomieniem seksualnym młodzieży szkolnej w katolickiej Polsce!

Dzisiaj w Europie nie ma już wojen! - Czy aby na pewno?? Karabiny i granaty ze śmiercionośnymi ładunkami - są wciąż jeszcze "do odpalenia" w myślach i mózgach konserwatywnych rodziców, oraz "pseudo - moralnych" religijnych dorosłych w Zjednoczonej Europie Anno Domini 2014!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chodzi o kwestie światopoglądowe, to ciesze się, że wciąż jesteśmy "ciemnogrodem". Jeżeli już byśmy mieli na kimś się wzorować, to lepiej wzorujmy się na konserwatywnej Rosji i jej zdrowemu podejściu do takich spraw, a nie na patologicznym zachodzie. Inaczej i u nas w podstawówkach dzieci będą zachodzić w ciążę, pedofile będą uniewinniani bo 11 letnie dziecko ich kochało, a więźniowie będą narzekać że są traktowani jak zwierzęta, bo mają starszy model konsoli do gier.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak to co? To, że chłopcy i dziewczynki mają masturbować się po równo. Niewykonalne? Idiotyczne? A co to obchodzi nowych bolszewików? Oni są zaślepieni poczuciem własnych racji tak samo jak ich poprzednicy sprzed stu lat. To zaś, Panie Darku, nie jest temat na docinki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czytanie ze zrozumieniem kuleje - zarówno wśród zwykłych obywateli, jak i wśród tych na świeczniku. Tyle że jeśli ktoś podpisze niekorzystną umowę i osobiście będzie ponosił konsekwencje, to jego prywatna sprawa - niech sobie podpisuje choćby cyrograf. Gorzej, jeśli tak robi polityk w imieniu nas wszystkich.
Skoro polski rząd dał ongiś zielone światło dla gender, to powinien się był zainteresować, co to takiego i zażądać precyzyjnej definicji, wykluczającej możliwość absurdalnych ideologicznych manipulacji.
Mimo najszczerszych chęci trudno mi pojąć, co masturbacja (bez względu na wiek) ma wspólnego z polityką równościową...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Też uważam, że to prowokacja, efekt spisku masońskiej żydokomuny, aby tylko podtrzymać temat i odwrócić uwagę od istotnych spraw gospodarczych. Co zaś dotyczy nauczania masturbacji, chyba nie znacie realiów, nauczyciele nie potrafią o seksie rozmawiać z własnymi dziećmi a co dopiero z obcymi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przed objęciem stanowiska państwowego należy poddawać egzaminowi z angielskiego. Zaś poważniej: demolibertynizm serwuje nam jeden absurd za drugim, a na dodatek zawraca nam bez przerwy głowę, a wynik końcowy jest do przewidzenia. Albo w końcu odrzucimy cały ten bzdurny (nie)porządek albo... Zwróćmy np. uwagę na końcowe dialogi z filmu Upadek Cesarstwa Rzymskiego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wg mnie nikt nie kłamie. One zwyczajnie nie widzą same co wspierają ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.