Facebook Google+ Twitter

"STOP wariatom drogowym" - reaktywacja

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2006-06-22 04:31

Co roku w wypadkach drogowych ginie ponad 5 tys. osób – to tak jakby w Polsce znikała jedna wioska. Najwięcej z nich zdarza się podczas wakacji, dlatego ruszyła kontynuacja kontrowersyjnej kampanii "STOP wariatom drogowym".

Ruszyła kolejna edycja akcji społecznej PZU, "STOP wariatom drogowym". Jego pomysłodawcy chcą uświadomić kierowcom, że... każdy przejawia czasem zachowania „wariata drogowego”. Pierwszym krokiem do poprawy bezpieczeństwa na drogach jest - według autorów akcji - przyznanie się każdego kierowcy przed sobą do takich zachowań i próba ich eliminacji u siebie, a potem u innych.
Akcję pozytywnie oceniają sami kierowcy. - Żyjemy w tak zaganianych czasach, że zupełnie zapominamy o bezpieczeństwie - mówi 27-letni Marek z Radomska. - Ważne, że ktoś stara się o tym przypominać. - Jest w tej akcji coś, co do przemawia - potwierdza tankujący na częstochowskiej stacji Ryszard, kierowca ciężarówki.
W kampanii emitowane są już spoty telwizyjne i radiowe. Kontrowersyjne billboardy staną przy głównych trasach i w największych miastach. W galeriach handlowych hostessy będą zbierały podpisy poparcia dla kampanii. „STOP wariatom drogowym” można też zobaczyć w Internecie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.