Facebook Google+ Twitter

Stowarzyszenia do uprawiania polityki

Nasi politycy są głęboko przekonani, że bez ich udziału w rządzeniu Polską, Polacy nie będą w stanie sobie poradzić. A ja myślę, że Polacy byliby bardziej szczęśliwi, gdyby.....

Towarzystwa do uprawiania polityki


Nasi politycy są głęboko przekonani, że bez ich udziału w rządzeniu Polską, Polacy nie będą w stanie sobie poradzić.

A ja myślę, że my - Polacy bylibyśmy bardziej szczęśliwi, gdyby politycy założyli sobie stowarzyszenia do uprawiania polityki i przestali przeszkadzać w budowaniu nowego wizerunku Polski. Zachowania i prezentowane przez nich postawy, jedynie psują wizerunek naszego kraju. Skoro, zatem nie pomagają, to niech nie przeszkadzają.


Gospodarka bez polityków poradzi sobie lepiej i szybciej. No i .... będzie taniej?


Gospodarka to podstawa każdego państwa. Państwo jest jak przedsiębiorstwo, które aby mogło funkcjonować musi generować dochód. Państwem - przedsiębiorstwem powinni zarządzać przygotowani do tego fachowcy. Oddajmy władzę przedsiębiorcom a politykom proponuję założenie - dla każdego ugrupowania politycznego - na przykład Towarzystwa Uprawiania Polityki, jedynie z możliwością pozyskiwania środków na działalność polityczną od sponsorów!


Dzisiaj większość inicjatyw kulturalnych, szczególnie na szczeblach samorządowych działa w oparciu o stowarzyszenia i towarzystwa. I chociaż działalność ta jest pożyteczna i jak najbardziej godna poparcia, to inicjatorzy, założyciele i działacze kulturalni mają poważne problemy z pozyskaniem środków na swoją działalność.


Politycy! Dajcie nam na działalność stowarzyszeń pieniądze, które marnotrawicie, a sami zacznijcie szukać sponsorów i pieniędzy! Ciekaw jestem, ilu z Was byłoby wtedy stać na polityczne występy przed kamerami. Występy, które zapewniacie nam każdego dnia.

 

 


Wybrane dla Ciebie:


Tagi: polityka


Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

polityka która lubie po prostu

Komentarz został ukrytyrozwiń

witam i pozdrawiam co to za stowarzyszenie i zchęcam do przeczytania moich artykółów na wstępie plus i obiecuję ze go przeczytam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witamy, panie Waldemarze, w klubie W24. Niech Pan zróci uwagę na zajawkę, bo sprawia wrażenie urwanej (chyba, że celowo zastosował Pan wielokropek, to w porządku). Najlepsze co może być dla Polski, to zwycięstwo w wyborach młodych ludzi nie związanych z żadnym istniejącym dziś ugrupowaniem sejmowym i nie posiadających zaplecza. Wtedy będą musieli oprzeć się na specjalistach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.