Facebook Google+ Twitter

Stowarzyszenie "Wiosna" szuka Liderów w Małopolsce

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-07-08 18:26

Lubisz wyzwania? Chcesz się rozwijać? Zostań Liderem akcji "Szlachetna paczka" na terenie Małopolski. W ubiegłym roku "Paczkę" tworzyła rekordowa liczba 2270 wolontariuszy oraz ponad 53 tysiące darczyńców. Dzięki temu świąteczną pomoc otrzymało 5 tysięcy rodzin!

Lider Rejonu akcji "Szlachetna paczka" odpowiedzialny jest między innymi za rekrutację wolontariuszy, organizację szkoleń, zarządzanie zespołem oraz organizację zaplecza technicznego: magazynu, sali szkoleniowej, dystrybucji materiałów promocyjnych do wolontariuszy.

Osoby, które podejmą wyzwanie będą miały niepowtarzalną możliwość rozwoju zawodowego, uczestnictwa w szkoleniach oraz rozpoczęcia współpracy z renomowanymi instytucjami rządowymi i pozarządowymi. Nie bez znaczenia jest również satysfakcja z udziału w ogólnopolskiej akcji społecznej oraz fantastyczna atmosfera towarzysząca pracy wolontariuszy!

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego do 12 lipca 2009 r. na adres e-mail: malopolskie@wiosna.org.pl

Szczegółowe informacje o Stowarzyszeniu Wiosna i akcji Szlachetna Paczka dostępne są na stronie www.wiosna.org.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.