Facebook Google+ Twitter

Strachy Na Lachy grają Kaczmarskiego

Na poniedziałek 22 października zapowiedziana jest premiera trzeciej płyty formacji Grabaż i Strachy Na Lachy - "Autor". Krążek będzie zawierał utwory autorstwa Jacka Kaczmarskiego.

Okładka nowej płyty Strachów. / Fot. Vahan Bego Świeży materiał o tyle różni się od poprzednich, że Grabaż zaśpiewa utwory najsłynniejszego polskiego barda - Jacka Kaczmarskiego. Materiał na nowy album był ukończony już pod koniec lipca, dotąd trwały ostanie miksowania i przygotowywania brzmień końcowych. Singlem promującym płytę będzie utwór "Czerwony autobus", który doczeka się premiery w połowie października.
Zmiany zaszły nie tylko w stylistyce, ale i w składzie zespołu. Charyzmatyczny Anem, pianista występujący zawsze w czapce na głowie, przestał być członkiem formacji. Partie klawiszy nagrał Tom Horn. Okładka do nowego albumu jest wizualnie podobna do poprzednich, gdyż odpowiedzialny jest za nią jak dotychczas Vahan Bego. Warto dodać, że "Zbieracz Chrustu" - bo tak nazywa się dzieło malarza, które zobaczymy na
najnowszej płycie Strachów - jest jednym z najsłynniejszych dzieł tego artysty.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

;-)+++super płyta;-)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.