Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11515 miejsce

Strajk na lotnisku Chopina. Port zostanie sparaliżowany?

We wtorek 10 stycznia na warszawskim lotnisku Chopina odbędzie się protest służb mundurowych. Strażnicy graniczni będą strajkować w związku z podwyżkami dla policjantów i żołnierzy.

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Warsaw_Chopin_Airport_logo.jpg&filetimestamp=20110629095133 / Fot. Vampir2011, CC BY-SA 3.0Strażnicy graniczni postanowili zaprotestować przeciw rządowym planom podwyżek pensji jedynie dla policjantów i żołnierzy. Twierdzą, że działania Ministerstwa Spraw Wewnętrznych mają na celu skłócenie służb. Oburzeni strażnicy zapowiedzieli strajk na trzech przejściach granicznych w kraju. Jednym z nich jest warszawskie lotnisko im. Fryderyka Chopina.

Protest przyjmie postać strajku włoskiego, co oznacza, że strażnicy będą wykonywać swoje czynność w sposób bardzo drobiazgowy. Może to doprowadzić do sparaliżowania pracy lotniska. Strajk ma zacząć się w południe i potrwa dwie godziny, informuje polskieradio.pl

Protest jest częścią działania Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych, która 19 grudnia powołała komitet strajkowy.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

max
  • max
  • 09.01.2012 10:42

Jak sądzę takich akcji będzie coraz więcej. Ciekawe kiedy kolej na strażaków?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.