Facebook Google+ Twitter

Straszny film AD 2011. PiS nie chce wygrać wyborów

Scenariusz polityczny już napisany, czy damy radę go zmienić?

Sonda

Czy zgadzasz się z autorem, że PiS naprawdę nie chce wygrać wyborów?

Występy Zbigniewa Ziobry i prof. Legutki w Parlamencie europejskim wprawiły w osłupienie wielu ludzi i to nawet tych, którzy nie interesują się polityką, bo to zajęcie brzydkie jest. Tak twierdzi wielu obywateli naszego kraju, bo igrzyska nam tu co chwila urządzają i polityka nie kojarzy się ze służbą, a raczej z cwaniactwem i wylewaniem pomyj.

Platforma Obywatelska przegra wybory parlamentarne?

Myślę, że trzeba to zmienić, bo polityka postrzegana w prawidłowy sposób to służba dla innych i państwa.

Skrytykowałem już ojca Rydzyka za użalanie się przed gronem europosłów, którzy nie bardzo wiedzieli jak mają reagować na słowa o totalitaryzmie w Polsce. Przedwczorajsza tyrada Ziobry zatkała mi organ mowy na jakieś trzy godziny. Nie byłem w stanie jakoś sensownie wytłumaczyć sobie jego pobudek do takiego bajdurzenia. Od czego jednak są fora internetowe. Wdałem się tam w dyskusję z ludźmi będącymi blisko PiS-u.

Jakubiak: Wybory odbędą się 9 października, bo w PO trwa konflikt

Wpierw powiem o komentarzach specjalistów medialnych. Mówią oni o samodzielności Ziobry i chęci walki o przywództwo w partii. Takie tam średnie tłumaczenie. Wczorajsza dyskusja na forach i to różnych utwierdziła mnie w moich najgorszych przeczuciach.

Zgadzasz się z autorem? Zagłosuj w sondzie!
-->

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (33):

Sortuj komentarze:

sussi90
  • sussi90
  • 31.08.2011 12:42

ciezko czasem nam dokonac wyboru. jesli ja wybieram to tylko kalendarze od Jacka. Jacek sprzedaje swoje kalendarze na prom.net.pl POLECAM

Komentarz został ukrytyrozwiń
Don Chichot
  • Don Chichot
  • 09.07.2011 22:47

Drogi qnqn - miło spotkać na forum ludzi którzy trzeźwo i bez oszołomstwa widzą rzeczywistość.
Pozdrawiam równie serdecznie i życzę udango weekendu

Komentarz został ukrytyrozwiń

Autorze
Ma Pan pełne prawo wierzyć w co tylko chce, budować do woli. Ale ta nasza rzeczywistość przez to nie będzie skrzypiała lepiej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Jędrzej Światły. Nie chciałem zabierać głosu w dyskusji, bo jest ciekawa. Wszelkie słowa krytyki przyjmuję z pokorą i dziękuję za każdy wpis. Natomiast nie zgadzam się z opinią, że jestem frustratem i to poprawnym politycznie. Moja poprawność polityczna wedle wyobrażenia Pana Jędrzeja jest do sprawdzenia w moich innych artykułach. Nie znajdzie Pan tam peanów na temat rządów PO zapewniam. A frustrat siedzi na ławce i mówi, że i tak nic od niego nie zależy i na wybory nie pójdzie. ja wierzę w sens wyborów i staram się budować jakąś alternatywę dl dwóch bytów, które mimo pozornej wrogości są ze sobą związane jak pasożyt z organizmem żywiciela. Dzięki tej bzdurnej wrogości nie muszą w ogóle starać się przedstawiać programów. Na poparcie mojej tezy mamy dzisiejszy sondaż. Ja nie wierzę sondażowniom, ale taki spadek notowań PiS-u nie jest całkowitą ściemą. Wazne też, że 27% chcacych iść na wybory nie okresliło swych preferencji. Z tego też trzeba wyciągnąć wnioski. Mamy dość słabiutkich rządów PO i kiepskiej opozycji w postaci PiS-u.

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 08.07.2011 20:24

to ze ziobro to frustrat wiemy bo tusk i jego druzyna idą od zwycięstwa do zwycięstwa dlatego kochajmy go bo naprawde warto krajanie rzućmy pisowców wilkom na pożarcie

Komentarz został ukrytyrozwiń
Don Chichot
  • Don Chichot
  • 08.07.2011 18:43

Adaśku - fajne są te twoje fotki na tle miast Zachodniej Europy. Strefa Shengen widać działa znakomicie na Twoje samopoczucie. Mam tylko pytanko - patrząc na Twoje młodociane oblicze - to Ty i Kaczyński Jarosław w odróznieniu od Lecha - jego brata - dzielnie walczyliście o wolność i demokracje z Komuną. I święcie uważasz Yarosława za dzielnego bojownika co skakał przez płot, a nie był podwożony SB-ecką motorówką o świcie. Że mając 3 latka miałeś świadomość - że Lech Wałęsa to agent Bolek, Geremek to Żyd co się amerykańskim masonom wysługiwał, Mazowiecki z Kuroniem - też Żydzi sprzedali Ojczyznę w Magdalence, że gdyby Walentynowicz i Gwiazda przeforsowali swoją koncepcję rozprawienia się z Komuną i rozniesienia jej na szabelkach to nie byłoby w Polsce Węgierskiego Epilogu z 1956 roku. Patrząc na pełne samozadowolenia oblicze rozjaśnione niewzruszoną pewnością, że jest właśnie tak, jak prawią Yarosław i Ojciec Dyrektor jako kapłan jestem absolutnie przekonany, że tacy jak Ty doprowadzicie nasz Kraj do świetlanej przyszłości rozświetlanej pochodniami na Krakowskim Przedmieściu, pełnej sądów kapturowych w wydaniu Pana Ziobry, zdeptanych życiorysów ludzi prawych i odważnych przeciwstawiających się prawicowemu kabotyńskiemu totalitaryzmowi w PiSkaczej postaci. Tacy prawicowi apologeci jak wy dla władzy absolutnej jesteście w stanie posunąć się do każdej podłości, aby tylko obłudą, hipokryzją i obmową wyeliminować swoich przeciwników. Sam doświadczyłem tej dwulicowości "bogoojczyźnianej" od zwolennika Radia Maryja tracąc pracę. I dziś ten sam kabotyn pełnymi garściami czerpie korzyści z wyszydzanej Unii. Jesteście jak komuniści, którzy w latach 70-tych XX w. grzmieli, że zniszczą wraży kapitalizm, bo bije w USA Murzynów, a jednocześnie kupowali w Kanadzie tonami pszenicę przeładowywana potem w Małaszewiczach na szerokie tory. I jako ostrzeżenie dla ciebie drogi 33 latku w wieku "chrystusowym" proponuję, abyś obejżał filmy "Zmierzch bogów" i "Dom lalek". Łączy je ten sam motyw działania prawicy. To jako memento.

Komentarz został ukrytyrozwiń
wojsik
  • wojsik
  • 08.07.2011 18:42

Moherowym katolikom zwolennikom i członkom PiS polecam słowa modlitwy:
OD POWIETRZA,GŁODU i ...rządów PiS [z Kaczyńskim na czele]
ZACHOWAJ NAS PANIE !!!
/-/ - POWIETRZE -tak w średniowieczu zwano epidemię ospy,dżumy ,trądu lub grypy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jędrzej Światły
  • Jędrzej Światły
  • 08.07.2011 18:19

Autor artykułu jest frustratem, poprawnym politycznie względem tzw. istniejącego ładu i porządku, lękliwie obawiającym się uzasadnionych krytycznych opinii i uwag wygłaszanych publicznie lub medialnie, szczególnie przez znanych i lubianych, cieszących się zaufaniem polityków, artystów, naukowców, duchownych, itp.
Świadczy to, o nawykach wyniesionych z dawnych czasów, kiedy to jednomyślność i poprawność były premiowane. Odnośnie prymitywnego, wulgarnego słownictwa innych forumowiczów o tzw. internacjonalistycznych, kosmopolitycznych i totalitarnych (zamordystycznych) poglądach, którzy nie mają w realu mądrych, istotnych i poważnych argumentów przeciwko patriotycznym, odpowiedzialnym za kondycję polskiej gospodarki i przyszłość młodych rodzin i emerytów - przeciwko przedstawicielom szeroko rozumianej prawicy r.p., można zauważyć że ludzie bazujący tylko na antypisowskich nastrojach, sami się pogubili, zaprzeczają sami swoim stwierdzeniom, że pogrążają się w otchłani fałszu i fanatyzmu, bez rzeczywistych perspektyw poparcia wśród ogółu "zdołowanego i zubożonego" przez tzw. elitkę społeczeństwa.

Komentarz został ukrytyrozwiń
jonas
  • jonas
  • 08.07.2011 17:40

Bzdurny wymysł autora tekstu i PJN . Zawracanie pupy. Szkoda słów.

Komentarz został ukrytyrozwiń
nietus
  • nietus
  • 08.07.2011 17:32

Słusznie Ziobro wygarnął Tuskowi parę słów prawdy. Najwyższy czas na REALIA i Fakty. Tusk w UE- podobnie jak nam w kraju - zaserwował plik bzdur i kłamstewek. Takie same bzdury i wypaczenie realiów serwował rząd GRECJI , czym doprowadził Grecję do ZAPAŚCI.
Ziobro zapoczątkował TUSKOWE ODKŁAMYWANIE faktów. I należą mu się za to pochwały.
Zresztą brednie Tuska i bajdurzenie z innej planety stwierdzili Tuskowi paralamentarzyści W.Brytanii i Holandii. Wystąpienie Tuska zostało ocenione na NAJGORSZE w HISTORII europarlamentu. Wymowne ????