Facebook Google+ Twitter

Strategiczna współpraca Superpolisy z DK Notus

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-07-31 09:24

Superpolisa i Dom Kredytowy Notus podpisały umowę o współpracy w zakresie sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych w oparciu o platformę ubezpieczeniową Superpolisa.pl.

Sprzedaż ubezpieczeń przez jedną z największych w Polsce firm doradztwa finansowego zostanie uruchomiona od września 2014 roku.

Dom Kredytowy Notus S.A. jest wiodącą firmą rynku doradztwa finansowego w Polsce. Spółka działa od marca 2004 roku. Dysponuje zespołem około 500 doradców finansowych, którzy obsługują klientów w oddziałach w całym kraju. Misją firmy jest niezależne i profesjonalne doradztwo na najwyższym poziomie w wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych, z uwzględnieniem przede wszystkim potrzeb i oczekiwań klienta.

„Bardzo cieszymy się z zawiązania współpracy z DK Notus. Rozszerzamy w ten sposób zasięg działania naszej platformy Superpolisa.pl i wiążemy się z kolejnym wiarygodnym partnerem o doskonałej reputacji doradcy finansowego” – wyjaśnia Anna Świstuń z Superpolisa.pl Pegaz.

Współpraca obu firm jest realizowana poprzez sieć placówek DK Notus oraz współpracujących z tą firmą oddziałów niezależnych.

Platforma ubezpieczeniowa Superpolisa.pl, na której opiera się współpraca DK Notus i Superpolisy jest innowacyjnym rozwiązaniem informatycznym, który scala oferty wielu towarzystw ubezpieczeniowych i pozwala przedstawić klientowi ofertę z kilkunastu towarzystw ubezpieczeniowych w ciągu zaledwie kilku minut. Prace nad rozwiązaniem trwały ponad dwa lata. Platforma jest systemem w pełni transakcyjnym. Pozwala ona na porównanie oferty kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych ale również na wystawienie polisy bezpośrednio z systemu.

W tej chwili sieć sprzedaży Superpolisy opiera się na trzech kanałach: placówkach naziemnych, call center i stronie internetowej www.superpolisa.pl. W sieci placówek naziemnych znajduje się 12 oddziałów własnych Superpolisy, 250 placówek partnerskich i franczyzowych. Spółka ma podpisanych ponad 400 umów z niezależnymi agentami ubezpieczeniowymi.
(Dział PR Superpolisa)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.