Facebook Google+ Twitter

Strauss-Kahn na wolności. Pokojówka przyznała się do kłamstwa

Dominique Strauss-Kahn, były szef Międzynarodowego Funduszu Walutowego, został zwolniony z aresztu w piątek 1 lipca. Pokojówka oskarżająca Strauss-Kahna o próbę gwałtu, przyznała, że część jej zeznań była kłamstwem.

Dominique Strauss-Kahn, były szef Międzynarodowego Funduszu Walutowego / Fot. PAP/EPA/JUSTIN LANEOskarżony o próbę gwałtu na hotelowej pokojówce Dominique Strauss-Kahn został w piątek 1 lipca wypuszczony z aresztu. Otrzymał także zwrot wpłaconej kaucji (1 mln dolarów) - informuje serwis Gazeta.pl. 32-letnia pokojówka przyznała przed sądem, że część jej wcześniejszych zeznań była kłamstwem - okazało się, że po tym, jak kobieta została rzekomo zaatakowana przez Strauss-Kahna, posprzątała jeszcze jeden hotelowy pokój (czemu wcześniej zaprzeczała).

Były szef Międzynarodowego Funduszu Walutowego nie odzyskał wolności w pełni - nadal nie może opuszczać terytorium Stanów Zjednoczonych, a jego paszport zatrzymał sąd.

Nie jest to pierwsza sytuacja, w której wiarygodność oskarżającej została podważona. Niedawno prokuratorzy znaleźli możliwe powiązania pochodzącej z Gwatemali pokojówki z dilerami narkotyków.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

kamill
 • kamill
 • 04.07.2011 17:08

Za dwa dni powiedzą że to ona przeleciała jego. On ją zaskarży o gwałt i loda. Stary jurny buhaj kutasiasty a bez napletka. Obrzezaniec, cholera jasna ! Baxy i baxy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
re
 • re
 • 03.07.2011 18:03

Jankesi aresztowali szefa MF na podstawie zeznań znanej nie od wczoraj służbom emigracyjnym(i nie tylko tym służbom) "osobie",A w dwa tygodnie później FBI wkracza do siedziby Funduszu i grzebie w ich systemach informatycznych pod pozorem"przeciwdziałania atakom hakerski".
To wszystko dzieje w chwili,kiedy zadłużenie Ameryki przekracza dopuszczalny próg,i cała administracja rzadowa pochyla swoje tęgie głowy nad uratowaniem Ameryki przed kolejną falą kryzysu.
Wbrew obiegowym opiniom-rogłaszanym prze sPiSkową cześc naszego społeczeństwa,nie tylko Rosjanie stosują metodę "na rympał".

Komentarz został ukrytyrozwiń
MAREK POPLAWSKI
 • MAREK POPLAWSKI
 • 02.07.2011 23:33

DOLARY DOLLARY ,DOLLARRRRRRRRY TO SLOWO OSTATECZNE W SADZIE OBESZLO SIE BEZ PANA BOGA..A SZCZEGULNIE W USA I CANADZIE MONEY TOOK!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Wymiar sprawiedliwości" w USA (cudzysłów nie bez powodu) postępuje zgodnie z ideologią: "bronimy naszych obywateli przed barbarzyńcami z Europy!!". Stąd takie całkowicie nieadekwatne do sytuacji środki. Jakby to był urzędnik amerykański, to by w najgorszej wersji wyszedł za kaucją po godzinie, policja od razu zabrała za sprawdzanie wiarygodności oskarżającej, a sama sprawa została raz dwa wyciszona...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy Dominique Strauss-Kahn był ścigany z urzędu czy z prywatnego oskarżenia?
Wydaje mi się sprawa jeszcze kapkę potrwa. Przecież wymiar sprawiedliwości dał wiarę nie bez powodów pokojówce. A to, że ona wycofuje powodu, może być bardzo dwuznaczne dla sądu i dla opinii o tym sadzie. Sprawiedliwość nie podlega co prawda opinii ale sędziowie tak.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Andrzej
 • Andrzej
 • 02.07.2011 13:13

Zastanawiam się, za jakie pieniądze ja przyznałbym się ...

Komentarz został ukrytyrozwiń
re
 • re
 • 02.07.2011 12:39

Co na to Kazik Szczuka i jej podobne feminy?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Edek
 • Edek
 • 02.07.2011 11:25

Ciekaw jestem co na to eksperci, którzy zaraz po zatrzymaniu w telewizorni krzyczeli, że dostanie on surowy wyrok. Twierdzili, że skoro został zatrzymany, to prokuratura musi mieć mocne dowody.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.