Facebook Google+ Twitter

STRAUSSOWY ZAWRÓT GŁOWY KONCERT SYLWESTROWY w TW w Łodzi

KONCERT SYLWESTROWY W TEATRZE WIELKIM W ŁODZI. BARWNY I PEŁEN NIESPODZIANEK ŚWIAT MUZYKI, ŚPIEWU I TAŃCA. W TEN WYJĄTKOWY WIECZÓR WSZYSTKO ZDARZYĆ SIĘ MOŻE. WARTO PRZEKONAĆ SIĘ O TYM SAMEMU… LUB W PARZE!

STRAUSSOWY ZAWRÓT GŁOWY KONCERT SYLWESTROWY w Teatrze Wielkim w Łodzi / Fot. Teatr Wielki w ŁodziTego wieczoru i podczas tego koncertu zawrót głowy jest zapewniony! Gdzie bowiem skuteczniej doświadczyć tego szampańskiego uczucia, jak nie przy wirującym walcu wiedeńskim, szaleńczej polce-galopce czy karkołomnych koloraturowych popisach wokalnych w ariach mistrzów kompozytorskiej wirtuozerii. I to mistrzów tej klasy, co panowie: Johannowie Straussowie, Oscar Straus, Karl Zeller czy nasz rodzimy… Stanisław Moniuszko! W ten jedyny w roku wieczór roztoczymy przed Państwem barwny i pełen niespodzianek świat muzyki, śpiewu i tańca, w którym nie tylko wszystko zdarzyć się może, ale w którym każdy z Państwa może poczuć się bohaterem scenicznej akcji z takich hitów, jak choćby ZEMSTA NIETOPERZA, BARON CYGAŃSKI, NOC W WENECJI czy PTASZNIK Z TYROLU. A że wiele przebojów z tych tytułów znają Państwo doskonale – wspólna wspaniała zabawa gwarantowana. Wyjątkowość wieczoru sylwestrowego i jego specyficzność uprawniają do odejścia od stereotypu i operowej sztampy, pozwalają na odrobinę szaleństwa i fantazji, zatem i artyści – soliści, balet i orkiestra – pokażą, że poczucie humoru i dowcip także im nie są obce. Warto więc przekonać się samemu… lub w parze!

Podczas sylwestrowego wieczoru przewidziane są toasty oraz smaczne przekąski. Powitajmy wspólnie 2017 rok! Zapraszamy!!!

Bilety w cenie:
strefa III - 150 zł normalny/ 140 zł ulgowy
strefa II - 190 zł normalny/ 180 zł ulgowy
strefa I - 220 zł normalny/ 210 zł ulgowy

realizatorzy:
kierownictwo muzyczne: WOJCIECH RODEK
reżyseria i choreografia: ANNA SIWCZYK
prowadzenie: MAREK KALISZUK

obsada:
ANITA MASZCZYK, ALEKSANDRA WIWAŁA, ŁUKASZ GAJ, ŁUKASZ MOTKOWICZ, BALET i ORKIESTRA Teatru Wielkiego w Łodzi

Bilety do nabycia:
na stronie: http://www.operalodz.com/ lub www.bilety24.pl
dzięki aplikacjom mobilnym do pobrania ze strony www.operalodz.com
w kasie Teatru - tel. 42 633 77 77.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.