Facebook Google+ Twitter

Straż Marszu Niepodległości 2013 nie potrafiła opanować bojówkarskiej zadymy [WIDEO]

Kolejna edycja Marszu Niepodległości - organizowana przez skrajną prawicę - została zakłócona przez chuliganów. Straż Marszu Niepodległości nie była w stanie opanować sytuacji.

 / Fot. Tomasz Kossakowski/W24Do zamieszek doszło na ulicy Spacerowej w Warszawie. Chuligani zaczęli rzucać w stronę Oddziałów Prewencji Policji cegły, butelki - a także koktajle Mołotowa. 7 policjantów zostało rannych. Po godzinie 18.00 Marsz Niepodległości został zdelegalizowany.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Kibole inaczej nie potrafią , dla nich to była okazja żeby zaszaleć , ten typ tak ma . ? Brawa za krotki opis i dobra scenę z zamieszek w Warszawie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

I wracamy do punktu wyjścia... Nadal są My i Oni.
W takich warunkach rozważania, gdzie jest prowokacja, a gdzie jakiś zdesperowany osobnik, który w swoim mniemaniu jest ofiarą "krwawego tuskowego reżimu" - jest zwykłym biciem piany.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ten materiał filmowy sporo wyjaśnia, ale chyba głównie tym. co dobrze pamiętają podobne wydarzenia w PRL-u. Np. czy podczas wydarzeń marcowych 1968 nie było zwykłych chuliganów i rabusiów korzystających z nadarzającej sią sposobności, których potem przedstawiano w prasie, radiu i telewizji jako głównych (anty)bohaterów tego, co działo się na ulicach? Historia lubi się powtarzać i to jest w niej najgorsze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.