Facebook Google+ Twitter

Strażacy - ochotnicy rywalizowali w Alwerni

Komenda Powiatowa PSP w Chrzanowie oraz Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP R.P. w Chrzanowie zorganizowały 18 września powiatowe zawody sportowo-pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.

Ćwiczenia bojowe / Fot. KP PSPZorganizowane po raz szósty zmagania tym razem odbyły się na stadionie MKS „Alwernia”. W gronie 16 uczestniczących reprezentacji poszczególnych jednostek OSP rywalizowała jedna drużyna kobieca - OSP Siersza. Do zadań uczestników należało pokonanie sztafety pożarniczej na dystansie 7 x 50 m z przeszkodami oraz ćwiczenie bojowe, polegające na jak najszybszym przygotowaniu i przeprowadzeniu akcji gaśniczej. Czas 127 sekund pozwolił po raz trzeci w historii cieszyć się ze zwycięstwa drużynie OSP Alwernia. Drugie miejsce zdobył Rozkochów, a trzecie Jankowice.

- Tradycyjnie druhowie byli bardzo dobrze przygotowani do zawodów. Bierze się to stąd, że wzorowo pełnią swoją służbę już wiele lat, więc ich umiejętności w tym zakresie są wysokie – komentuje rzecznik PSP w Chrzanowie Wojciech Rapka.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 23.09.2010 19:30

Strażacy to dla wielu temat mało interesujący. Woła ich się na pomoc dopiero jak ogień zadek przysmaży lub woda pod moczy. Naprawdę darzę tych ludzi ogromnym szacunkiem. Każda informacja o ich działalności jest ciekawa, bez względu na to czy są w akacji, czy biorą udział w zawodach. 5*:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.