Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13853 miejsce

Strażacy z OSP Marki poszukują sponsora na sprzęt ratowniczy

Ochotnicy z Marków (pow. tarnobrzeski, woj. podkarpackie) podejmują coraz to nowsze zadania ratownicze ale brakuje im środków i sprzętu do akcji.

Oczekują pomocy, bo sami ją niosą / Fot. Mateusz- Ochotnicza Straż Pożarna w Markach w swojej działalności kierowała i kieruje się szczytnymi ideami służenia społeczeństwu i niesienia pomocy poszkodowanym, w chwili obecnej podejmuje coraz to nowsze zadania ratownicze. Wraz z Państwową Strażą Pożarną współtworzymy nowoczesne oblicze polskiego pożarnictwa. - mówi Mateusz, jeden z tamtejszych ochotników.

Ja udało mi się ustalić ochotnikom z Marków brakuje krótkofalówek. Wartość jednej z nich to około 1300 złotych, a druhowie potrzebują dwóch. Sami na własną rękę szukają też sponsora na tzw. "selektywne wywoływanie".

-Gmina nie posiada takich środków pieniężnych więc zwróciliśmy się do firm, instytucji oraz ludzi dobrej woli o pomoc. - dodaje dh Mateusz.

Strażacy - Ochotnicy są ludźmi uczynnymi, a także wykonującymi różne zawody, którzy strażacką służbę pełnią bezinteresownie w czynie społecznym.

Wszelkie informacje udzielają druhowie pod specjalnym adresem poczty elektronicznej: ospmarki1930@gmail.com. Zachęcamy do pomocy druhom.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.