Facebook Google+ Twitter

Streets Owners już 20 maja w Czeladzi!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-05-19 12:21

Już 20 maja o godzinie 19 na stadionie miejskim w Czeladzi odbędzie się impreza z cyklu Street Owners.

Streets Owners

Zdjęcie z imprezy w Wodzisławiu. / Fot. Inf. prasowaStreets Owners to projekt stworzony przez Tonda Paroubek & Friends. Udało się zgromadzić największych indywidualistów elitarnej profesji City Stunts. Doświadczenie zebrane podczas lat pracy na planach filmowych gwarantuje niecodzienne przeżycia dla widzów.

Wszystkie oblicza pasji w jednym miejscu i w tym samym czasie... Samochody, motocykle, quady - akrobatyka, parkour, ogień i pirotechnika.

Show nawiązuje do tradycji kultowego pierwowzoru - amerykańskiego autorodeo. W oprawie klimatycznej muzyki, efektów świetlnych i ogniowych można odkryć na żywo najbardziej skrywane tajemnice współczesnego kina akcji. Program stanowi dynamiczną, zwartą logicznie i choreograficznie całość. Dziewięćdziesiąt minut akcji to przemyślane konwencje kaskaderskie przeplecione scenami z najbardziej znanych, światowych produkcji sensacyjnych.Zdjęcie z imprezy w Wodzisławiu. / Fot. Inf.prasowa

Bez udawania, bez kompromisów, bez litości dla sprzętu... Najbardziej ekstremalna rewia samochodowo-motocyklowa w Europie.

"Świat kina i jego efektów to drink z iluzji doprawionej swobodą wyobraźni... To wyjątkowa dziedzina sztuki. Sztuki spajającej rzeczywistość z magią. Jakkolwiek duże emocje potrafi w nas obudzić, zawsze pozostanie iluzją rzeczywistości... My żyjemy i jeździmy naprawdę!" - tak na temat tej imprezy wypowiada się koordynator projektu Tonda Paroubek.

Zdjęcie z imprezy w Wodzisławiu. / Fot. Inf. prasowaNiewątpliwą atrakcją pokazów będą pojazdy ORS Buggy marki Zumico. Decyzja o wykorzystaniu małych samochodów była sporym wyzwaniem tak dla firmy z Przasnysza, jak i dla koordynatora projektu. Na dobrą sprawę to ani jedna, ani druga strona nie ma najmniejszego pojęcia jak sprawdzą się te małe sprzęty w ogniu codziennej walki.

Równie ciekawą i emocjonującą niespodziankę przygotowała firma Almot - właściciel marki Junak, który objął mecenatem artystycznym tegoroczna trasę oraz całość projektu Streets Owners.

Zapowiada się naprawdę wyjątkowa zabawa dla widzów i dla wykonawców.

Bilety będzie można nabyć w bramach stadionu.
Ceny biletów:
normalne - 30 zł
ulgowe dla dzieci do lat 12 - 20zł
Dzieci do lat 5 - wstęp wolny.

Kasa czynna na stadionie od godziny 18 w dniu imprezy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.