Facebook Google+ Twitter

Strefa Kibica w Warszawie już otwarta

Kilka minut po godzinie 17, w Warszawie na placu Defilad otwarto największą w Polsce Strefę Kibica. Będzie funkcjonować codziennie do 1 lipca a liczba atrakcji jej towarzyszących nie ma granic.

 / Fot. Mariusz Michalak Pierwsi kibice na długo przed otwarciem Strefy Kibica gromadzili się przed wejściem. Kilka minut po 17 zostali wpuszczeni do środka. Tym samym zaczęła funkcjonować największa Strefa Kibica w Polsce.

Zobacz także: Przygotowania Warszawy do Euro. Relacja z konferencji prasowej

Do godziny 19. fanów futbolu zagrzewa didżej, Po godzinie 19. rozpoczną się koncerty. Jako pierwsza wystąpi Sylwia Grzeszczak z Liberem i zespołem Ino Ros. Następnie na scenie pojawi się Ray Wilson. Po nim zjawią się Ten Tenors z Orkiestrą Marcina Partyki, z gościnnym udziałem Anny Wyszkoni i Haliny Młynkowej. Późnym wieczorem zebranych zabawiać będzie Taio Cruz. / Fot. Mariusz Michalak

Zobacz także: Pierwsze gorące zdjęcia ze Strefy Kibica

Wstęp do Strefy Kibica jest bezpłatny. O tym czego nie można wnosić na jej teren możecie przeczytać tutaj. Na placu Defilad znajdować się będą punkty gastronomiczne. Umieszczono także dodatkowe bankomaty i toalety. Nad bezpieczeństwem fanów będzie czuwać 1000 ochroniarzy. W dni meczowe będzie otwarta w godz. 12.00 - 1.00 w nocy, w dni bez meczów w godz. 12.00 - 23.00. Fani futbolu mogą ją odwiedzać do 1 lipca.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Ja
  • Ja
  • 07.06.2012 23:17

Panie Red. Naczelny.
Wzruszające wielce...
:)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zostałem majorem Fanzone Warsaw na Forsquare : )

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.