Facebook Google+ Twitter

Strefa kibica we Wrocławiu. Brutalne zachowanie służb (FILM)

Fani reprezentacji Czech zostali brutalnie potraktowani podczas próby wejścia do wrocławskiej strefy kibica. Według policji była ona zapełniona. W związku z tym ochroniarze mieli przekierować fanów w inne miejsca.

Do incydentu doszło w dzień rozpoczęcia Euro. Strefa została zamknięta przed rozpoczęciem meczu Polska - Grecja, gdyż zabrakło w niej miejsc. Próbujący wejść do strefy Czesi zostali w bardzo nieprofesjonalny sposób wyproszeni przez pracowników ochrony.

Internauta uwiecznił zachowanie służb na filmie. "Won kur..." - tak zawróciła się pracowniczka ochrony do jednego z kibiców.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Cofnąć koncesję takiej firemce i tyle. Zero profesjonalizmu. Emocje trzeba trzymać na wodzy!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Sosiński
  • Jan Sosiński
  • 10.06.2012 14:13

Ci wszyscy ludzie co się tak zachowują to są katolicy i wyznawcy PiS. Normalny człowiek to by nikogo nie uderzył ani nikomu nie ubliżył. Wystarczy popatrzeć co te berety wyprawiają razem z katolikami na Krakowskim.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Fix
  • Fix
  • 10.06.2012 13:56

Moim zdaniem wina ochroniarzy. Tak to jest jak się bierze ludzi z łapanki bez żadnego przeszkolenia profesjonalnego żadnych badań psychologicznych. Kurcze kibice chcieli wejść , nie było miejsca. Ale można było to im wytłumaczyć. Doszło do szarpaniny. A pani z ochrony kiedy ją nikt nie atakował zaatakowała uderzyła pięścią kibica. A agresja budzi agresję i gdyby kibice byli bardziej krewcy to by tych ochroniarzy pogonili w cztery strony. A ten grubasek Czech, kurwa facet nic nie zrobił a potraktowali go jak szmatę. Chłopak zdezorientowany szedł do wyjścia a ta kurwa w pomarańczowej kamizelce rzuca go na ziemię. Ochroniarze chuj wam w twarze...I cieszcie się że trafiliście akurat na spokojnych mało agresywnych Czechów, bo gdyby to byli Chorwaci, Irlandczycy, Anglicy albo Ruskie to byście kurwa się składali tak jak wasi koledzy ze stadionu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie przyczepiał bym się do całej ochrony tylko do jednej pani która coś tam wyklinała i waliła z pieści, ale i ludzie powiedzmy sobie szczerze nie zachowywali się za odpowiednio.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.