Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22014 miejsce

"Strefa wolna od dzieci", czyli nowy pomysł lini Malaysia Airlines

Linie lotnicze Malaysia Airlines zapowiadają ofertę dla osób, którym przeszkadza hałas dzieci podczas lotu. W nowych Airbusach A380 część pokładu zostanie wydzielona jako "strefą wolną od dzieci".

Największe zainteresowanie wzbudziła zapowiedź, że dzieci będą podróżować tylko na dolnym pokładzie / Fot. Domena publiczna http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Malaysia.b747.closeup.arp.750pix.jpg Airbus A380 ma zasilić flotę malezyjskiego przewoźnika w połowie tego roku. Będą obsługiwały trasę linię Kuala Lumpur-Londyn. Główną zaletą nowych maszyn ma być ich przyjazność dla rodziny. Dolny pokład ma zostać wyposażony w ddatkowe łazienki. Jak podaje Tvn24.pl dzięki dwóm rękawom, rodzice wraz z dziećmi będą mogli szybciej opuścić pokład samolotu.Największe zainteresowanie wzbudziła zapowiedź, że dzieci wraz z rodzicami, będą podróżować tylko na dolnym pokładzie. Górny pokład będzie wolny od hałasu i wrzasku małych podróżnych. 66 pasażerów klasy biznes i 70 klasy ekonomicznej nie będzie więcej narzekać na hałas, jaki powodują najmłodsi.

Po ogłoszeniu planów, szybko pojawiły się zarzuty dyskryminujące rodziny z dziećmi. Linie lotnicze zapewniają jednak, że gdy zabraknie miejsca na dolnym pokładzie, rodzice ze swoimi pociechami będą zajmować górny pokład. Dodatkowo linie Malaysia Airlines podkreślają, że takie rozwiązanie jest praktykowane przez wielu operatorów wycieczkowych.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Pani Krystyno, byliśmy dziećmi, ale nieco odmiennymi niż te obecne. Ściślej mówiąc, mieliśmy rodziców, którzy nie pozwalali nam na wszystko i uczyli, że trzeba się liczyć z innymi. Szalejący mały terrorysta kiedyś był wyjątkiem, dziś staje się normą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Może ma to związek z bezstresowym chowem ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

I my kiedyś byliśmy dziećmi. One mi nie przeszkadzają .A każdy ich uśmiech i spojrzenie napaja mnie radością.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Luk
  • Luk
  • 11.04.2012 22:22

Popieram!!
W zeszłym roku miałem taką "przyjemność" lecieć na wczasy. Koło mnie było dziecko z rodzicami. Rodzice mieli w ...., a dziecko "szalało". MASAKRA!!
Rekompensata było to że nasz hotel był bez ... dzieci (od 16 roku życia) i to był strzał w 10 !!

Polecam wszystkim hotele bez dzieci!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Śmieszne te zarzuty o dyskryminację:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.