Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6097 miejsce

Striptiz na scenie, czyli "Goło i wesoło" w Teatrze Capitol

Sztuka Stephena Sinclaire'a i Anthony'ego McCartena nie schodzi z afisza od 1987 roku i podbiła już cały świat. A film pod tym samym tytułem, oparty na sztuce, okazał się kinowym hitem. W czym tkwi tajemnica jej sukcesu?

Goło i wesoło / Fot. Teatr Capitol"Goło i wesoło" w reżyserii Arkadiusza Jakubika to zabawna komedia, która opisuje historię kilku bezrobotnych, którzy będąc bez grosza przy duszy i bez perspektyw na znalezienie jakiegoś płatnego zajęcia, decydują się na śmiały i desperacki krok. Postanawiają założyć grupę striptizerów "Napalone Nosorożce" i w ten sposób zarabiać na życie. Wszak żadna praca nie hańbi.

Akcja dzieje się w Tomaszowie Mazowieckim, w którym działa klub Eden. Nasi bohaterowie właśnie tam kierują swoje kroki. Niestety przesłuchanie wypada fatalnie, gdyż panowie nie potrafią opanować trudnej sztuki striptizu. Jedyną szansą jest dla nich tancerka Wanda (Alżbeta Lenska), która ma udzielić im kilku lekcji poruszania się na scenie...

Maciej Mikołajczyk / Fot. Teatr CapitolMuszę przyznać, że wszyscy członkowie grupy "Napalone nosorożce" byli znakomici. Odegrali swoje role bardzo wiarygodnie. Na początku byli nieśmiałymi, skromnymi facetami, którzy wpadli na szalony pomysł rozbierania się w rytm muzyki, mimo że nie mieli ku temu żadnych predyspozycji. Potem się rozkręcili i pokazali, co naprawdę potrafią. Scena finałowa to było mistrzostwo świata. Oczywiście wszystko zrobione było ze smakiem, nie było w tym cienia wulgarności.

Radosław Pazura / Fot. Teatr CapitolNa największe brawa zasłużyli Radosław Pazura, który wcielił się w policjanta oraz piękną i zgrabną konferansjerkę (na szpilkach poruszał się z niesłychaną lekkością i opowiadał pikantne dowcipy) oraz Tomasz Sapryk jako zagorzały katolik, który boi się, co powie ksiądz proboszcz, jak go zobaczy na scenie (dlatego zamierza wystąpić w masce).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.