Facebook Google+ Twitter

Strój na karnawał prosto z łódzkiego Teatru Wielkiego

Już w najbliższą niedzielę wielbiciele teatru będą mogli z bliska podziwiać, a nawet kupić, przepiękne kostiumy teatralne.

Logo Teatru Wielkiego / Fot. Teatr Wielki w Łodzi18 stycznia, w godzinach 10-14, Teatr Wielki otworzy swe podwoje przed mieszkańcami Łodzi. Po raz kolejny w teatralnym foyer wystawione zostaną kostiumy, które brały udział w przedstawieniach. Tym razem będą to stroje m.in. z "Hrabiny", "Borysa Godunowa", "Pana Twardowskiego" i "Halki". Ceny nie zwalają z nóg - najdroższe dzieła kostiumografów będzie można nabyć za 70 złotych.

Poprzednie wyprzedaże organizowane przez Teatr Wielki cieszyły się wielkim zainteresowaniem. Gigantyczne kolejki oczekujących zaskakiwały zarówno pracowników teatru, jak i przechodniów. - Za każdym razem znajduję tu coś dla siebie - mówi Agnieszka, studentka kulturoznawstwa - Niekiedy kupuję rzeczy, które mogę nosić na codzień. Innym razem stroje, które po delikatnej przeróbce zakładam na tematyczne imprezy. Czasami zaś chcę się tymi kostiumami po prostu nacieszyć...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.