Facebook Google+ Twitter

Strój na karnawał prosto z łódzkiego Teatru Wielkiego

Już w najbliższą niedzielę wielbiciele teatru będą mogli z bliska podziwiać, a nawet kupić, przepiękne kostiumy teatralne.

Logo Teatru Wielkiego / Fot. Teatr Wielki w Łodzi18 stycznia, w godzinach 10-14, Teatr Wielki otworzy swe podwoje przed mieszkańcami Łodzi. Po raz kolejny w teatralnym foyer wystawione zostaną kostiumy, które brały udział w przedstawieniach. Tym razem będą to stroje m.in. z "Hrabiny", "Borysa Godunowa", "Pana Twardowskiego" i "Halki". Ceny nie zwalają z nóg - najdroższe dzieła kostiumografów będzie można nabyć za 70 złotych.

Poprzednie wyprzedaże organizowane przez Teatr Wielki cieszyły się wielkim zainteresowaniem. Gigantyczne kolejki oczekujących zaskakiwały zarówno pracowników teatru, jak i przechodniów. - Za każdym razem znajduję tu coś dla siebie - mówi Agnieszka, studentka kulturoznawstwa - Niekiedy kupuję rzeczy, które mogę nosić na codzień. Innym razem stroje, które po delikatnej przeróbce zakładam na tematyczne imprezy. Czasami zaś chcę się tymi kostiumami po prostu nacieszyć...


Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.