Facebook Google+ Twitter

Strona internetowa Carli Bruni zablokowana w pierwszym dniu działania

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-10-05 22:39

Zbyt duża liczba połączeń spowodowała zablokowanie strony internetowej Carli Bruni już w pierwszym dniu jej działania. Żona prezydenta Francji chce informować na portalu www.carlabrunisarkozy.org o swojej pracy pierwszej damy.

Po wpisaniu adresu nowej strony Carli Bruni możemy na razie zobaczyć tylko informację o „zbyt dużej liczbie odwiedzających" i propozycję, by zajrzeć tam ponownie za kilka godzin.

Gdy już przejdzie pierwsza fala zainteresowania stroną internetową żony prezydenta, będziemy mogli znaleźć tam trzy rodzaje informacji - o działalności fundacji Carli Bruni na rzecz ułatwiania dostępu do kultury, o wydarzeniach związanych z jej funkcją ambasadora Światowego Funduszu Walki z AIDS, Gruźlicą i Malarią oraz o jej pracy w charakterze pierwszej damy Francji.

Powstanie tej strony internetowej jest związane z szerszą akcją Pałacu Elizejskiego, by unowocześnić metody informowania o prezydencie i jego otoczeniu. Już teraz na przykład Pałac Elizejskim zapowiedział, że podczas poświęconego klimatowi szczytu w Kopenhadze zostanie uruchomione konto prezydenta w portalu Twitter.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.