Facebook Google+ Twitter

Strona o Januszu Korczaku do poprawy? Internauci żądają zmiany logo

Biuro Rzecznika Praw Dziecka przygotowało oficjalną stronę, związaną z kampanią "2012 Rok Janusza Korczaka". Internauci szybko wskazali na kiepskie przygotowanie witryny, zwracając uwagę na amatorszczyznę przy tworzeniu logo.

Screen strony www.2012korczak.pl / Fot. ScreenCzy oficjalna strona poświęcona Januszowi Korczakowi powinna zostać zmodyfikowana? Użytkownicy Facebook'a twierdzą, że tak.

Oficjalna witryna nie porywa wykonaniem. Do tego wszystkiego należy dodać logo serwisu, które przygotowane zostało wręcz po amatorsku, z użyciem czcionki nie nadającej się do wydarzenia, jakim jest uczczenie pamięci ważnej osoby. Karykaturę logo szybko stworzono na portalu Facebook.

Jedna z użytkowniczek skomentowała stronę 2012korczak.pl w następujący sposób: "Miała być "ogólnopolską platformą wymiany informacji, wiedzy i doświadczeń. Nie ma jej. Materiały na rozpoczęcie roku z młodzieżą, ściągałam po prostu z sieci. Żenujący brak kompetencji organizacyjnych."

Inna osoba wtóruje: "Jedno trzeba przyznać - strona idealnie pasuje do logo. Płakać się chce."

Osoby odpowiadające za serwis - zdaniem użytkowników - nie kwapią się z poprawą logo i wyglądu witryny. Czy zatem całe przedsięwzięcie okaże się klapą, a zainwestowane państwowe pieniądze zostały "wyrzucone w błoto"?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

z
  • z
  • 22.01.2012 09:14

Coś przeskoczylo - mieli być wolontariusze.
A pani, która krytykowała, to tak się składa, ze jeszcze przed uruchomieniem, wiec jej nie widziała. Mały szczegół, ale może ważny ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
z
  • z
  • 22.01.2012 09:08

A jakie publiczne pieniądze ? To wszystko zrobili chyba woli arkusze ? Dlaczego nie przytaczacie głosów pochlebnych ? Po co ta manipulacja ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
q
  • q
  • 20.01.2012 18:40

po co drugi raz o tym samym pisac?! poza tym nie internauci, a graficy

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.