Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

17525 miejsce

"Strona po stronie" - (nie)zwykły dziennik

"Strona po stronie" to dziennik zawierający 365 zadań, które mają na celu odstresowanie się i oderwanie od problemów.

okładka / Fot. RebisCzasami potrzebujemy w życiu odskoczni, gdyż problemy nas przytłaczają albo jesteśmy wciąż zestresowani. Najlepszym sposobem jest relaksacyjna lektura lub książka, która pozwoli nam rozwinąć kreatywność i zapomnieć o problemach. Do tej drugiej grupy należy "Strona po stronie" Adama J. Kurtza.

"Strona po stronie" to nietypowy dziennik, zawierający 365 zadań, które mają na celu odstresowanie się i oderwanie od problemów. Adam J. Kurtz zachęca do poszerzania horyzontów i ćwiczenia kreatywności. Autor dedykuje tę książkę pamięci Blanche Davids Gewirtz, która nauczyła go odważnie zadawać pytania, nie żałować sobie odrobiny słodyczy, doceniać życiowe niespodzianki i wszystko dokumentować.

Książka zawiera zabawne polecenia typu narysuj, napisz, opisz, wklej, przyklej, wytnij. Trzeba także się nagłowić i coś policzyć. Do wykonania zadań potrzebne są: ołówek, długopis, nożyczki oraz poczucie humoru.

Już na samym początku dowiadujemy się, czym jest ta publikacja: ta książka może być dla Ciebie dziennikiem, pamiątką, kalendarzem, przyjacielem, wszystkim tym naraz. Wszystko zależy od Ciebie (przy odrobinie pomocy).

 / Fot. Weronika TrzeciakAutor skłania do robienia różnych dziwnych rzeczy - np. przez 20 minut rysuj banany. Uważaj, żeby się nie pośliznąć na skórce albo narysuj igłę na środku strony. A teraz dorysuj stóg siana wokół niej. Postaraj się nie zgubić igły w stogu siana albo narysuj drabinę (tylko nie spadnij) albo napisz do siebie list, który przeczytasz za pół roku. Trzeba też napisać wiadomość, której nie można wysłać.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.