Facebook Google+ Twitter

Struktury Ruchu Poparcia Palikota tworzą się w Pomorskiem

W województwie pomorskim, tak jak i w całym kraju, trwają intensywne przygotowania do kolejnych spotkań członków i sympatyków Stowarzyszenia "Ruch Poparcia Palikota" i partii "Ruch Poparcia".

Bo wbrew przeinaczeniom niektórych instytutów badania opinii publicznej oraz części nieprzychylnej prasy i dziennikarzy, właśnie takie nazwy noszą dwa główne filary, nowo tworzonego przez posła Janusza Palikota ruchu społecznego i politycznego. Ruchu, którego podstawowym zadaniem jest budowa w Polsce nowoczesnego społeczeństwa obywatelskiego.
Celami najbliższego spotkania w Gdańsku, w dniu 20 listopada, są: możliwość osobistego poznania się członków i sympatyków z terenu województwa, którzy w większości znają się tylko z internetu oraz powołaniu grup tematycznych zajmujących się między innymi rozwijaniem programu i planami najbliższej działalności stowarzyszenia, ewentualnymi zmianami w statucie,działalnością medialną i marketingową, finansami i sprawami administracyjno-organizacyjnymi.

Grupy te będą pracowały do czasu zarejestrowania już złożonych deklaracji członkowskich, oficjalnego powołania oddziału stowarzyszenia i wybrania zarządu wojewódzkiego na pierwszym Walnym Zebraniu Członków, co nastąpi prawdopodobnie na przełomie grudnia 2010 i stycznia 2011 roku.

Wszyscy zainteresowani mogą pisać maile z zapytaniami na adres: rp.pomorskie@gmail.com
lub zajrzeć na strony:
http://www.rp.pomorskie.pl/
http://nowoczesna.org.pl/viewforum.php?f=12
http://www.ruchpoparcia.org.pl/
http://www.ruchpoparciapalikota.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.