Facebook Google+ Twitter

Strzegom: Autorkami "Zwierzeń szesnastolatki" zajmie się sąd rodzinny

  • Źródło: Nasze Miasto
  • Data dodania: 2010-02-05 13:43

Nastolatki ze Strzegomia zostaną ukarane. Sąd rodzinny zajmie się ich demoralizacją.

 / Fot. Nasze Miasto/Dariusz GdeszPaulina ze Strzegomia, bohaterka "Zwierzeń szesnastolatki", oraz jej dwie występujące w tym filmie koleżanki odpowiedzą za demoralizację. Wczoraj prokurator rejonowy w Świdnicy skierował do miejscowego sądu rodzinnego akta w tej sprawie.

- Uznaliśmy, że treść filmu była tak wulgarna, że kwalifikuje się pod zarzut demoralizacji nieletnich - mówi Beata Piekarska-Kaleta, zastępca prokuratora rejonowego w Świdnicy. - Z uwagi na wiek osób, które te treści rozpowszechniały, sprawą zajmie się wydział rodzinny i nieletnich - dodaje pani prokuratur.

Przypomnijmy: chodzi o opisaną przez nas w poniedziałek sprawę samobójczej śmierci 21-latka ze Strzegomia. Chłopak powiesił się we własnym pokoju. Zdaniem jego znajomych i rodziny, targnął się na własne życie za sprawą filmu, który od trzech tygodni krążył w internecie. Znajoma chłopaka opisuje na nim ich seksualną przygodę w parku. Nagrany telefonem komórkowym, trwający zaledwie 3,5 minuty film jest szokujący.

16-letnia dziś Paulina w chwili kręcenia filmu była uczennicą gimnazjum. Opisuje na nim swoje rzekome spotkania z ofiarą. Naszpikowana wulgaryzmami opowieść szokuje. Nastoletnia dziewczyna z pikantnymi szczegółami mówi też o tym, jakie problemy miał jej kochanek podczas współżycia. Koleżanki przysłuchują się historii, co jakiś czas ją komentując.

Małgorzata Moczulska
Czytaj więcej:
http://wroclaw.naszemiasto.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.