Facebook Google+ Twitter

Strzelanina przy Kyle Field w stanie Texas (USA)

Nieznany mężczyzna wkroczył uzbrojony na teren campusu studenckiego w Teksasie. Najprawdopodobniej nie działał samodzielnie. Są ranni. Czy to kolejny bodziec do poruszenia tematu posiadania broni i czy kolejna taka sytuacja zginie w eterze?

Doszło do strzelaniny na terenie kampusu studenckiego, na północny zachód od Houston (US).

Około godz. 12.30 tamtejszego czasu uczelnia otrzymała informację, że na jej terenie (w pobliżu boiska sportowego) porusza się podejrzana osoba. Na stronie uczelni opublikowano ostrzeżenie, aby studenci i wszyscy pracownicy trzymali się z daleka od tego miejsca.

Strona campusu i code maroon

Według rzecznik lokalnej policji (College Station), Rhondy Seaton, do strzelaniny doszło przed godz. 13 czasu miejscowego.

Nieznane są na razie przyczyny zajścia oraz dokładna ilość rannych. Z niepotwierdzonych źródeł wiadomo, że dwie osoby nie żyją, w tym funkcjonariusz policji, dwie osoby zostały ranne.

Kilkoro ludzi, w tym stróżowie prawa, zostało rannych podczas ataku nieznanego sprawcy. Uzbrojony człowiek oddawał strzały z pobliskiego budynku. Podejrzany został schwytany w okolicach boiska futbolowego Kyle Field.

Tu możesz znaleźć wypowiedzi świadków zdarzenia

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.