Facebook Google+ Twitter

Strzelanina w Jankach. Jedna osoba nie żyje. Trwa obława

Współautorzy: Lidia Raś

8 listopada po południu, w podwarszawskich Jankach doszło do strzelaniny. Zginęła jedna osoba. Policja zarządziła obławę, do której włączono policyjny śmigłowiec. Poszukiwany jest czerwony samochód marki Toyota Celica.

Jak poinformował Wiadomości24.pl Maciej Karczyński, rzecznik stołecznej policji w Jankach zginęła jedna osoba. - Aktualnie trwa obława. Poszukiwany jest czerwony samochód, marki Toyota Celica o numerze rejestracyjnym WPR TR81 - informuje rzecznik policji.

Wg nieoficjalnych informacji TVN Warszawa, w poszukiwanym samochodzie znajduje się obywatel Turcji, który może być zamieszany w zabójstwo. Wiadomości tej nie potwierdza rzecznik Maciej Karczyński. Nie potwierdza też informacji, jakoby sprawca mógł mieć pod Radomiem wyczarterowany samolot, który miał go wywieźć z Polski o czym informuje TVN24. / Fot. PAP

Zabójstwo w Jankach. Policja poszukuje obywatela Turcji

Prawdopodobnym powodem strzelaniny był spór pomiędzy dwoma mężczyznami w hurtowni w Jankach. Mariusz Sokołowski z warszawskiej policji powiedział IAR, że w hurtowni doszło do kłótni między mężczyznami. "W jej trakcie jeden z nich wyciągnął broń i strzelił. Wiemy, że miało tam dojść do rozliczenia finansowego, przy czym jeden z mężczyzn jest albo właścicielem, albo pracownikiem hurtowni" cytuje onet.pl. Tuż po godz. 14 na numer alarmowy zadzwoniła kobieta, która poinformowała, że do jej samochodu na stacji benzynowej wsiadł ranny mężczyzna. Gdy na miejsce przyjechała policja, mężczyzna już nie żył.

Tvp.info dotarło do świadków tego wydarzenia. "Widzieliśmy mężczyznę, który wskoczył na maskę wyjeżdżającego z pobliskiej stacji benzynowej samochodu, potem wsiadł do środka. Strasznie krwawił. Kobieta, która prowadziła auto była przerażona" relacjonują Anna i Dariusz Kanclerscy.

Policja zatrzymała Turka podejrzewanego o zabójstwo w Jankach

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.