Facebook Google+ Twitter

Strzelanina w Orlando - wiele ofiar i rannych

W szesnastopiętrowym budynku w centrum Orlando (Floryda) doszło do strzelaniny. Nieznany sprawca otworzył ogień w biurowcu. Policja ewakuuje wieżowiec "piętro po piętrze". Bilans: jedna osoba nie żyje i sześć osób jest rannych.

http://www.youtube.com/watch?v=cu366-Ak5m4 / Fot. fot. screenOkolice budynku są otoczone przez służby ratunkowe. Kilku osobom udzielono pomocy, kilka zostało przewiezionych do szpitala. Ewakuowano wszystkie osoby znajdujące się w zaatakowanym biurowcu.

Sprawcą zdarzenia jest 40-letni były pracownik wieżowca Jason Rodriguez. Został zwolniony ze stanowiska w pracowni architektonicznej dwa lata tamu. Po otwarciu ognia uciekł z miejsca zdarzenia i schronił się w domu matki. Po zauważeniu zbliżającej się policji, oddał się w ręce stróżów prawa. Nieznane są na razie motywy zbrodni.

Do zdarzenia miało dojść na czwartym piętrze, ale inne źródła już mówią o strzałach na dwóch innych kondygnacjach. W okolicy budynku znajduje się droga międzystanowa i szkoły.WFTV Relacja na żywo
CNN.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.