Facebook Google+ Twitter

Strzelanina w Sanoku. Galeria zdjęć z akcji policji

W czwartek w Sanoku 32-letni mężczyzna zabarykadował się w mieszkaniu czteropiętrowego bloku. Wcześniej mężczyzna, który miał być zatrzymany w związku z zabójstwem, strzelał do nieoznakowanego policyjnego samochodu.

Zdjęcie:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

Tym samym Pan Zbigniew mógł pozbawić nas nowego autora w serwisie.
Czy o to Panu chodzi Panie Zbigniewie?
Ma Pan pretensje do redakcji? To proszę je kierować bezpośrednio do redakcji.
Szkoda straconej galerii, która przedstawiała obraz z miejsca wydarzenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobry wieczór wszystkim,

Autor usunął zdjęcia, zostawił teraz tylko jedno. A może nawet jest inne niż wczoraj...

Dziwnym trafem zrobił to wczoraj wieczorem - ostatnia aktualizacja pochodzi z wczoraj. Pytanie? Na ile na tej decyzji zaważyła reakcja w komentarzach części internautów. Jak WY byście się czuli i czy też byście nie zrezygnowali z dalszej pracy na materiałem? To tylko jedna z interpretacji. Na pewno zdjęcia były gdy pisałem swój komentarz i jeszcze przez jakiś czas. Przykre, że dla własnych celów - do których każdy ma prawo, ale gdzieś są jakieś granice ich realizacji - niektórzy potrafią kalać wspólne gniazdo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak nazwać taki lud?
Jednakże wydawcy mają nad tym czuwać .....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Doroto, vox populi, vox dei :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Rafale, szczerze proszę odpowiedzieć. Czy ta galeria godna wagi 127 ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Pawle, jestem w szoku po obejrzeniu tej galerii.
Zgodnie z pana sugestią swoje uwagi wpisałam tutaj... link
W grupy dyskusyjne mało kto zagląda, więc chyba nie chodzi o to żeby tamtych wpisów nikt nie czytał.
W szkoda że pan J. nie skorzystał z pańskich dobrych rad.
:))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Irek, absolutnie swoim komentarzem nie chciałem Cię obrazić - jeżeli poczułeś się obrażony - przepraszam. Chodziło mi wyłącznie o to, że początki bywają trudne dla każdego i to miałem na myśli pisząc o moderacji. Interpretacja Twojego komentarza, była taka, a nie inna, bo zauważ, że korespondował on z tym, co napisał Pan Zbigniew - trudno było zrozumieć go inaczej.

Nie zgadzam się z Twoją oceną zmian, ale oczywiście masz do niej prawo. W ciągu kilkudziesięciu godzin od ich wprowadzenia, w serwisie pojawiło się setki komentarzy. W wielu z nich wyczuć można było nerwowość, inne były impulsywne. W każdym z nas jest lęk przed zmianą tego, co dobrze nam znane. Wydaje mi się jednak, że emocje można odrobinę stonować, zwłaszcza pod materiałami nowych użytkowników, którzy oczekują raczej pomocy ze strony doświadczonych użytkowników, a nie kłótni.

Tak czy siak w atmosferze "podniesionego ciśnienia" doszło do wielu nadinterpretacji. Tę spod powyższego materiału chcę sprostować :)

Pozdrawiam Cię.

Komentarz został ukrytyrozwiń

P.S. Szanowny Redaktorze Gdak moja Tragedia!!!! jest nad komentarzem Eli i odnosi się do wagi materiału. Nic nie piszę o materiale. Pomyśl czasami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Rafał Gdak Dzisiaj 07:39
Bardzo proszę, wal śmiało!!!!!!!! Skonfrontujemy. Mam wersje pierwotne i ostateczne. Chętnie poczytam Twoje uwagi. Zapędziłeś się kolego. Strasznie się zapędziłeś. Widzę, że z braku argumentów do chwytów poniżej pasa zaczynasz sięgać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Irek, uważasz że to fair? Chciałbyś żebym napisał, jak wyglądały Twoje materiały przed moderacją? Dokonujesz z Panem Jelinkiem linczu na konkretnym człowieku, żeby udowodnić swoje tezy. Proszę bardzo udowadniaj je, Twoje prawo, ale nie w ten sposób. Pozwolę sobie zacytować to, co napisał pod innym materiałem Paweł:

"Nie wstydźmy się o tym pisać i mówić. Moderacja np. powodowała, że nie wszyscy wiedzieli jakie faktyczne umiejętności mają niektórzy autorzy. Czy zasługiwali na dotychczasowe przywileje. Tak - zasługiwali swą pracą, materiałami, zdjęciami. Czy to uczciwe wobec innych, że materiały częstokroć tak naprawdę pisała niejako od początku redakcja? Niekoniecznie."

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.